Styl a móda

Už to víš? trend IT UP má mladší ségru 183 DAYS!

Dej průchod svému bláznivému já a pusť se do líčení plného fantazie. Blýskni se a hraj barvami, teď je vše možné! dm drogerie totiž vítá v Česku novou super značku plnou nespoutané energie, která mladým holkám sluší. Seznam se s 183 DAYS by trend IT UP!

Vždy svěží a trendy, nikdy starší než 183 dní

Nová značka 183 DAYS by trend IT UP se inspiruje tím, co právě letí. Vzniká pod rukama předních světových výrobců kosmetiky a promítá do sebe inspiraci ze všech koutů světa. Zároveň se orientuje na mladé holky, které se chtějí líbit a které už nebaví nudné obaly bez nápadu. Tvou fantazii proto podnítí už samotný design plný barev i veselých vzorů. Aby tě 183 DAYS nikdy neomrzelo, bude svou nabídku kompletně měnit každých 183 dní!

O inovace a lesk není nouzi

Kousky, které aktuálně najdeš na dm online shopu, jsou plné třpytu, metalických odlesků, pastelových tónů a inovativních produktů. Na párty se blýskneš díky rozjasňovačům ve spreji Air Blush a Air Shine, které si jednoduše naneseš nejen na obličej, nýbrž i na dekolt, ruce a nohy. S tužkami All-Over od 183 DAYS by trend IT UP se zase můžeš parádně vyřádit. Lze je totiž použít jak na oči, tak na rty. Už se ti nikdy nestane, že by ti oči neladily se rty, jdeš do toho?

Tyhle stíny ti nesmí chybět

Jsi spíš milovnicí poutavých očních stínů? Pak rozhodně nepřehlédni monostíny Eye Foils plné metalického blyštění v mnoha barevných variacích. Okamžitě si zamiluješ jejich krémovou texturu, pigmentaci a jednoduché nanášení. Dáváš přednost celým paletkám stínů? V tom případě tě nadchnou paletky Gossip a Dazzle. S nimi budeš nepřehlédnutelná kdykoliv, kdekoliv. Žádný správný look pravé beauty milovnice se neobejde bez finální tečky v podobě linek a řasenky. Obojí ti 183 DAYS by trend IT UP taky přináší. A linky přímo v třpytivém provedení.

Jako topper, ale i samostatně můžeš použít rtěnky plné třpytek Glitz Stick, svůj perfektní odstín rozjasňovače zase najdeš v paletkách Moon a Posy. Ty v sobě skrývají rozjasňovače se studenými, teplými i bláznivějšími odstíny. Mladá pleť často bojuje s červenými místy, nedostatky a mastnotou. S tím si hravě poradí pudr Loose Shaker Matcha se zeleným nádechem, jenž jako kouzelným proutkem neutralizuje začervenání. Pleť krásně zmatní a zklidní díky extraktu ze zeleného čaje.

To vše byla však jen malá ochutnávka. Celou nabídku najdeš na stránkách online shopu dm.cz, kde na tebe čekají také make-upy, pečující produkty a další. Neváhej. Utrhni se ze řetězu a dej průchod svému skutečnému já s cenově dostupnou kvalitní kosmetikou 183 DAYS by trend IT UP!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.