Styl a móda

Už nevíte, co vašemu dítěti ušít? Máme pro vás web plný inspirace

Patříte mezi maminky, které strašně rády vymýšlí nové věci a chtějí svým dětem ušít, uháčkovat nebo uplést originální oděvy? Máte rády tyto rukodělné činnosti, při nichž se dokážete skvěle uvolnit a zrelaxovat unavené tělo i mysl? Ať už je vaše odpověď kladná na jakoukoli předchozí otázku, nepřestávejte určitě číst. Tento článek se totiž bude týkat právě oněch zmiňovaných rukodělných činností.

Jak jistě víte, tak nejhorší je u háčkování, šití i pletení přijít na ten správný nápad. Přesně tak, invence člověku prostě někdy může chybět. Především ženy, které už toho spousty zvládly, prostě a jednoduše začnou časem dobré nápady a tipy na zhotovení nového výrobku postrádat. Když ale ví, kde tyto nápady načerpat, mají vyhráno. My vám přineseme zajímavý tip na moře inspirace. Představuje ho specializovaný web Prošikulky.cz. V čem je tak výjimečný a jaké služby nabízí?

Moře inspirace pro každého

Když se dá dohromady spousta zajímavých nápadů, vznikne doslova moře inspirativních námětů pro každého. Přesně na tomto principu zmiňovaný portál funguje. Podívat se můžete přímo na hlavní stranu, kde je hodně zajímavých námětů. Jinak ale není problém prolistovat si i nabídkou, kde se nachází různé kategorie. Jmenovat bychom mohli namátkou trička, mikiny, právě oděvy pro děti a mnohé další.

Střih jako základ

Z čeho se při šití, pletení a háčkování vychází? No přece z konkrétního střihu. Spousta hospodyněk má k dispozici hodně různých střihů, podle nichž se vyrábí třeba halenky, trička, mikiny a mnoho dalšího. Pracovat ovšem neustále se stejným střihem je poměrně nudné. Konkrétní výrobky mohou být sice z jiného materiálu, nicméně tvarově půjde stále o to samé. Nové střihy se shání vcelku složitě. V klasických tištěných periodikách je jich k dispozici poměrně málo, na internetu musíte vědět, kde hledáte. Na Prošikulky.cz jich najdete spousty. Vybrat si lze dámské, pánské i dětské střihy.

Chcete mít nový střih doma ihned?

Není problém! Prostě si konkrétní na webu vyberte a následně objednejte. Některé jsou zcela zdarma, jiné už stojí nějaké ty peníze. Velkou výhodou je především to, že střih přijde na váš email prakticky ihned poté, co zaplatíte. Je ve formátu PDF. Jeho otevření bude velmi jednoduché. Pokud tedy potřebujete expresně střih na dětské tričko nebo cokoli jiného, pak ho můžete mít v podstatě obratem. Jednoduše si střih vytisknete a můžete začít plést, šít či háčkovat.

Poraďte se dle potřeby

Přímo na zmiňovaném webu je k dispozici také poradna. Právě tady budete moci vznést jakýkoli dotaz týkající se přímo pletení, šití nebo háčkování. Odpověď vám přijde do několika hodin. V průběhu pracovního týdne v podstatě za chvíli.

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.