Styl a móda

Umíš si vybrat správnou podprsenku?

Slyšela jsi, že 90 % dívek a žen nosí špatnou velikost podprsenky? Jak si na tom ty? Víš jakou si máš kupovat velikost podprsenky a jaký střih ti bude sedět? V Poradně správných velikostí podprsenek v Bílé labuti jsme připravili jednoduchý návod a navíc ještě speciální BONUS.

Co ke zjištění své velikosti potřebuješ?

  1. Svojí nejlepší kámošku, která Ti pomůže s měřením.
  2. Krejčovský metr
  3. Podprsenku s kosticí, která ti nejlépe padne
  4. Internetovou adresu webu, na které je umístěná KALKULAČKA VELIKOSTÍ http://www.podprsenky-poradna.cz/kalkulacka-velikosti/
  5. Pět minut času

Jak vypadá podprsenka ve správné velikosti?

Správná podprsenka podepře a tvaruje prsa, která ti nesmí z košíčků přetékat horem, spodem ani z podpaží. Ramínka z ramene nepadají ani se do nich zařezávají. Kostice sedí těsně pod prsy a střed podprsenky přiléhá k hrudi. Zapínání na zádech se nezařezává do těla ani se nesune vzhůru k lopatkám či krku.

Jak správně změřit svoji velikost podprsenky?

  1. Obleč si podprsenku s kosticí, která ti nejlépe padne a požádej kámošku, aby tě změřila přes prsa a pod prsy a obě čísla si zapiš. Vydechni a dej ruce k tělu.
  2. Míra pod prsy – změření provádějte krejčovským metrem vodorovně a poměrně pevně.
  3. Míra přes prsa – změření provádějte také vodorovně přes hroty ňader volně.

Tím získáš dvě číselné hodnoty v centimetrech, které vložíš do okének kalkulačky na výpočet správné velikosti podprsenky:


http://www.podprsenky-poradna.cz/kalkulacka-velikosti/

Počítej ale s tím, že kalkulačka spočítá pouze orientační velikost podprsenky. Potom je potřeba navštívit obchod se spodním prádlem a zkoušet a zkoušet.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.