Styl a móda

Ukaž svůj outfit a buď nej!

Miluješ kombinování hadříků a módních doplňků? Vytváření zajímavých outfitů je pro tebe vášeň? Máš chuť ukázat všem svůj vytříbený vkus, neotřelý styling nebo chceš získat novou inspiraci? Pokud si alespoň na jednu otázku odpověděla kladně, mám pro tebe skvělou zprávu. Všechny své módní outfity můžeš nyní ukázat online a získat k tomu několik doopravdy příjemných bonusů.

Propaguj svůj image!

Pokud se zajímáš o módu a různé soutěže, zaostři na originální webovky www.jsinej.cz, které jsou věnované srovnání módních outfitů. Tento unikátní projekt přináší na český internet čerstvý vzduch a v neposlední řadě pořádnou dávku módní inspirace. Na stránkách můžeš ukázat svůj outfit a získat na něj hromadu komentářů od dalších a ve velkém množstí případů i velmi zkušených uživatelek, pro které je kombinování oblečení zábavou.

Buď nej každý den

Na přehledný portál můžeš každý den nahrát fotografie svých módních outfitů. Ostatní uživatelky na něj vyjádří svůj názor hlasováním a komentáři. Nemusí se vždy jednat jen o kladné názory, ale i konstruktivní kritika je třeba. Pouze ta tě motivuje ke zlepšování módních outfitů a vyladění i těch nejmenších detailů na svém looku. Získávej zkušenosti komentováním outfitů ostatních uživatelek www.jsinej.cz a dej do placu i své tipy a rady. Od ostatních fashion fanynek se dozvíš, kde jednotlivé kousky nakoupily a získáš tak skvělého průvodce pro další víkendovou nákupní horečku. Na www.jsinej.cz můžeš snadno propagovat i svůj blog nebo web. Velmi lákavá je možnost atraktivní výhry (například dárkový poukaz na 200 Kč do H&M), kterou získá nej outfit módního týdne s největším počtem hlasů.

Jdeš do toho?

Zalíbil se ti můj tip a chceš dát všem na odiv svůj módní outfit? Pak není nic jednoduššího, než navštívit webovky www.jsinej.cz a registrovat se. A jak na to? Registrace je jednoduchá, zcela zdarma a nezabere víc než minutku. Přihlásit se můžeš i přes svůj facebook účet, čímž tento portál jednoznačně boduje. Pak už jen stačí přidat svůj módní outfit, začít komentovat a propagovat svůj profil.

2 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.