Styl a móda

Udělej si pohodlí ve stylu! Originální sedací vak ti bude dělat radost každý den

Správně vybraný sedací vak poskytuje nejen velmi pohodlné sezení a místo pro relax, ale také radost z hezkého designu a zkrášluje bydlení. Jak a kde vybrat ten, který si zamiluješ?

Relax, který má skutečně styl

Máš chuť se pohodlně usadit, odpočívat, číst si zajímavou knížku a užívat si zasloužený odpočinek, avšak při pohledu na nepohodlnou židli víš, že to opět nedopadne. Co takhle oživit a zútulnit interiérem sedacím vakem? Je to skvělý a mnohými lidmi stále neobjevený tip, který dokáže zaujmout na první pohled. Já osobně miluji pestrou a nápaditou výbavu. Sedací vaky mají kromě těchto vlastností ještě jednu podstatnou výhodu – jsou opravdu pohodlné a praktické. Po chvilce používání si je zamiluje celá rodina. Podle čeho vybrat ten správný a jaké máš vůbec možnosti?

Pro nečekanou návštěvu i ty nejmenší rošťáky

Při výběru je zapotřebí koukat nejen na design, ale také na zpracování. Bohužel mnoho levných vaků dlouho nevydží a jejich výrobce je prakticky nedohledatelný. Pokud hledáš něco originálního a skutečně kvalitního, zaostři na SAKYPAKY. Právě z jejich nabídky jsem vybrala několik zajímavých kousků, které jsou kompletně vyrobeny v České republice a za jejich vzhledem stojí tým mladých designerů.

Důkazem praktičnosi je sedací vak Triburet, který se dělí na tři samostatné sedáky. Jejich barvy můžeš při nákupu libovolně kombinovat z 12 různých odstínů. Návštěva si tak sama může vybrat, kam se usadí.

Sedací vaky jsou často populární součástí dětských pokojů, není se čemu divit. Takový obrovský sedací vak Kecka nadchne všechny nezbedy. Díky jeho velkým rozměrům se do něj pohodlně usadí i dospělák. Zkrátka fantastický a stylový relax!

Máš chuť se někdy jen tak válet? Sedací vak KANAFAS patří mezi bestsellery, lze snadno vytvarovat jako pohodlné křeslo, nebo si ho můžeš užívat jako lenošku pro chvilky u sledování filmu. Lenošení se meze nekladou!

Dalším velmi vhodným společníkem pro chvilky odpočinku je sedací vak Hruška. Jen pozor, jakmile se do něj jednou uvelebíš, už se ti nebude chtít jen tak zvednout.

Každý si čas od času chce natáhnout nohy a hodit všechna trápení z práce a školy za hlavu. Co takhle velmi zajímavý sedací vak Sykapak s podnožníkem? Ten se na to skvěle hodí, stačí se jen natáhnout a vychutnávat si pohodlí.

Těšíš se na originalitu?

V nabídce SAKYPAKY najdeš kromě výše zmíněných vaků i další modely, mezi kterými nechybí ani ty pro exteriéry a velmi zajímavé pelechvaky pro čtyřnohé miláčky. Když už víš, kde hledat designové a originální sedací vaky, stačí si už jen vybrat. Jaký se líbí tobě?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.