Styl a móda

Tvoje sexy křivky vyniknou i v dobře střižených kalhotách a svetru podzimních barev

Chceš být sexy v každém ročním období? Potom ani na podzim nezapomínej na to, abys něčím oživila svůj šatník. Nemusíš ho celý překopávat a vyhazovat věci, které jsou hezké, slušivé, a ještě je určitě unosíš. Ale stojí za to popřemýšlet o tom, jak pořídit pár nových kousků, které se dají zkombinovat s tím, co už máš.

Barvy pro podzimní náladu

Nevěš hlavu nad tím, že léto už skončilo a tvoje sexy křivky, na kterých jsi tak pilně dřela v posilovně, zakryje zimní oblečení. Podzim totiž vůbec nechce nudu. Naopak má hrozně rád barvy a sexy ženské tělo. Stačí jenom vybrat vhodný střih kalhot, který zakryje drobné nedostatky nohou, a naopak ukáže jejich přednosti. Myslíš si, že muži si žen v kalhotách nevšímají? Omyl. Umí výborně ocenit, když to ženě v kalhotách sluší, má pěkný oblý zadeček i stehna přesně akorát. A co na horní polovinu těla? Barevný svetr Esprit je přesně to pravé. Vlna, kašmír… Oba materiály zahřejí. A barvy? Červená, vínová, oranžová, hnědá, jsou pestré jako podzim sám. A typy? Hodí se pulovr, kardigan i oversized pulovr. I ve svetru krásně vynikne tvoje štíhlá postava.

Nehledej cestu školačky ani babičky

Pohodlí, elegance, pěkné střihy, slušivé barvy a žádné svazování konvencemi. Moderní značka Esprit tě umí překvapit. Chceš vypadat jako dáma, ale přitom nepůsobit usedle? Potom jsi na správné cestě. Není nic horšího než ženy, co si oblékají kousky, které jim budou slušet až jim bude o dvacet let víc. Trefou ale není ani opačný extrém. Naštěstí Esprit ti nabídne přiměřenou eleganci, ve které nebudeš působit jako školačka, která zrovna omylem vyměnila batoh za kabelku, ale ani jako holka, která se nepovedeně stylizuje do postarší manažerky. Styl je svěže elegantní. Dobře ti bude pasovat třeba i šatová sukně, která působí mladistvě, ale ne holčičkovsky. Úpletový kabát zase vypadá dospěle, ale ne babičkovsky. Zkrátka se toho neboj a vyzkoušej ho.

Štítky

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.