Styl a móda

Trendy v líčení pro zimu 2013

Každý rok signalizuje listopad blížící se začátek zimy a s tím spojené nové trendy ať už v oblékání, doplňcích nebo líčení. Právě zimní make up bude středem mého dnešního zájmu. Už víš, jak se nalíčíš na první zimní den?

Metalické stíny

Letošní trendy v líčení se opět opírají o 90. léta a mezi nejkreativnější z nich patří metalické stíny. Třpytivá švestková, ledová tyrkysová a odstíny bronzové, zlaté a stříbrné jsou favorité pro zimu 2013. Nejvýhodnější věc na kovových očních stínech je bezesporu fakt, že s nimi můžeš vtvořit jemný i odvážný look. I když jsou většinou určeny pro noční akce, protože jsou velmi výrazné a třpytivé, lze s nimi vytvořit i lehké líčení na běžné denní líčení, kdy bude uchována jednoduchost a originalita. Třpytivý měděný odstín, vrstva černé řasenky a lesk na rty je kombinace, s kterou oslníš.

Tyrkysové metalické stíny budou vévodit zimě 2013
zdroj: fashionising.com

Červené rty

Změna sychravého podzimního počasí na chladnou bílou zimu je bezpodmínečně doprovázena aktualizací a změnou šatníku a odrazem toho je také přizpůsobení líčení tomuto období. Pokud chceš udržet krok s letošními trendy je načase pořídit si červenou rtěnku. Syté, husté, matné nebo lesklé, výběr textury rtěnky záleží jen na tobě. Červená však neznamená pouze jeden odstín, vybírat můžeš ze širokého spektra různých odstínů od klasiky, po nádechy do burgundy nebo rezava. Nastal pravý čas přestat se bránit tomuto trendu a začít brát červené rty jako módní doplněk.

Červené rty
Ber červené rty jako módní doplněk
zdroj: fashionising.com

Výrazné obočí

Dnešní móda je spíše taková, že všichni se snažíme obočí vytrhávat a udělat ho téměř neviditelným. Tato zima, ale touží potom, abys nechala obočí volnost. Přírodní husté obočí dodává obličeji svěží, mladistvý a přirozenější nádech. Pokud takové nemáš, sáhni po tužce na obočí a dokresli si požadovaný tvar. V případě, že chceš, aby obočí drželo na svém místě po celý den, nezapomeň ho zavoskovat.

Výrazné obočí
Husté obočí dodá vzhledu přirozený a mladiství nádech
zdroj: fashionising.com

Tenká linka

Černou tužku má doma jistě každá z nás, většina ji však neumí správně využít. Ostře orámované oko působí tvrdě, opticky ho zmenšuje a kazí dojem celkového vzhledu. Alexandr Wang však přichází s trendem v podobě tenké linky podél horních řas. Zvláště populární se toto líčení stalo v New Yorku na Fashion Weeku, tak proč bychom ho nemohli přijmout i my?

Tenká linky
Lehce orámované oko je trefou do černého
zdroj: fashionising.com

Punk

Punk, rock ‘n’ roll a odhalení tvého drsnější já. Troška rebelie neuškodí ani tvé každodenní make up rutině. Zaměř se na spodní část oka, které podtrhni černou tužkou a rozmaž do ztracena. Tento rozporuplný typ líčení možná neosloví každého, ale na molech ho rozhodně uvidíme.

Punk
Drsný make-up bude in
zdroj: fashionising.com

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Všem holkám co se rády líčí….. Tady je předvánoční fotosoutěž o
    balíčky kosmetiky, stačí mít doma třeba jen rtěnku od Avonu. Tak
    vyzkoušejte třeba nějaké to podzimní líeníčko a vyfoťte se, budete mít
    dáreček od Ježíška 😉
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.72365524 0997843.1073741835.110105769019463&type=3

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.