Styl a móda

Trendy třpytivé líčení na silvestrovskou party

Chystáš se na silvestrovskou párty a nevíš si rady s líčením? Mrkni na tahle videa a máš jistotu, že budeš naprosto originální. Glitry k silvestru prostě patří, tak se odvaž a zaboduješ!

Kočičí glitr look

Celému líčení dominuje černá barva, kterou spolehlivě najdeš ve všech různých paletkách s očními stíny. Aplikuj ji na oko vhodným štětcem, aby nedošlo k nechtěnému efektu – líčení á la panda. V tomto videu jsou použity stříbrné glitry. Klidně však můžeš barvu glitrů sladit se svým silvestrovským party outfitem. S glitry ale opatrně! Na víčko nejdříve nanes gel, na kterém se glitry dobře udrží. Spíše je na víčko vklepávej (přitlačuj) než natírej. Omezíš jejich padání a zajistíš tak delší trvanlivost celého looku. Líčení doplň silnější černou linkou, nasaď umělé řasy a je to!

Dvojitá inspirace

V tomto videu najdeš zlaté a stříbrné líčení. Glitry se dnes dají sehnat poměrně snadno. Největší výběr je samozřejmě na internetu, ale i v drogériích se nějaké dají koupit. Například od Dermacolu nebo Essence. Pokud ti glitry nevyhovují, můžeš použít třpytivé oční stíny, které koupíš opravdu všude. S těmi opět zacházej velmi opatrně, aby jich nebylo více na tvářích než na víčkách. Vhodné je také použít bezbarvý gel (například z bezbarvé gelové řasenky), na kterém se stíny udrží déle. Pro dokonalý třpytivý look můžeš ještě použít třpytivé oční linky nebo třpytivou řasenku.

Třpytivé kamínky zaručeně zaujmou

Líčení očí můžeš na silvestrovskou party ozvláštnit i nalepovacími kamínky. Nalepit je můžeš jak na víčko, tak třeba na prodlouženou oční linku. Možností je nespočet, tak zapoj fantazii. Ale pozor! I pro silvestrovský party look platí – v jednoduchosti je krása. Vyvaruj se tedy příliš „přeplácanému“ líčení. Pokud se na kamínky necítíš, můžeš zvolit umělé řasy osázené kamínky, které vypadají prostě krásně. Tobě zbývá jen tu krásu nalepit, což může nezkušeným dělat problém, ale i to se dá nacvičit. Umělé řasy prostě k výraznému líčení patří, tak se jich neboj a rozsviť svůj pohled.

Velmi originální

Na silvestrovské party je všechno dovoleno! Tak proč nezkusit třpytivé líčení rtů. Je to velmi originální a rozhodně na party zaujmeš. Mrkni na návod, který není vůbec složitý a většinu produktů vlastní skoro každá z nás. Jen pozor! Na party raději použij brčko, aby se tvoje práce nezničila hned s první skleničkou silvestrovského drinku.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.