Styl a móda

Trápí tě pocení? Řešením je bambusové oblečení s antibakteriálními vlastnostmi!

Vkusné, pohodlné, funkční a vhodné i pro lidi s alergií nebo citlivou pokožkou. Tak přesně takové je bambusové oblečení, které není jen hitem sezóny, ale také spolehlivým společníkem pro každou příležitost!

Kup si svého superhrdinu

Přírodní řešení bývají nejšetrnější k našemu zdraví, a proto pokud tě často trápí pocení, rozhodně nepřehlížej skvělé vlastnosti bambusového vlákna. Je totiž superhrdinou v boji proti zápachu a nadměrnému pocení. Kam se na něj hrabe nějaká bavlna, které navíc v oblečení dnes najdeš méně a méně. Když se potíme na těle i oblečení se objevují bakterie, které potom umírají, přičemž doprovodným jevem jejich „hromadné smrti“ je zápach. Ten už ale nikdy nebude problémem ani při vyšší tělesné aktivitě, protože bambusové oblečení chrání lépe než kdejaký deodorant se stříbrem.

Pošli pot tam, kam patří

Oblečení z bambusu pohlcuje vlhkost a pot až 3x lépe než bavlna a navíc pomáhá eliminovat zmíněný zápach. Takže nejenže budeš skvěle vypadat, ale také se zbavíš strašáka v podobě nevzhledných skvrn na oblečení. Bambusové vlákno je tak šetrné, že ho mohou nosit lidé s citlivou pokožkou, a dokonce i ti trpící nejrůznějšími alergiemi. Mezi super vlastnosti bambusu patří antialergenost, termoregulační, antibakteriální a antimykotická schopnost. Více informací najdeš v tomto článku. Pokud si ale myslíš, že si v takovém oblečení budeš připadat jako v železné košili, tak jsi na omylu. Vlákno z bambusu je jemné, oblé a velmi pružné. Budeš se v něm cítit skvěle. Co všechno se dnes z bambusového vlákna vyrábí?

Bambusová trička

Bambusová trička jsou velmi pohodlná a prodyšná. Hodí se jak na normální nošení ven, tak na cvičení nebo do posilovny. Záleží jen na tobě. Samozřejmostí jsou výše zmíněné schopnosti, které zaručují, že v bambusovém tričku tě pot jen tak nedostihne.

Bambusové legíny

Poslední módní trendy diktují jediné – v šatníku ti nesmí chybět legíny. Ideální volbou jsou legíny z bambusového vlákna, které padnou jako ulité naprosto každé postavě. V bambusových legínách budeš mít atraktivnější zadeček a navíc si zajistíš pohodlí na celý den. Díky termoregulaci je navíc můžeš nosit i do chladnějšího počasí, aniž by ti byla zima.

Bambusové ponožky

Objevila jsi perfektní botky do chladného počasí, ale obáváš se, že ti bude zima na chodidla? Ne když si oblékneš bambusové ponožky, ve kterých ti bude příjemně teplo. Bambusové ponožky jsou velmi pohodlné a díky eliminaci zápachu se nemusíš obávat, že bys zaslechla obdobu známé filmové hlášky „Táto, ty ses zul!“.

Bambusové spodní prádlo

Z bambusu se dnes vyrábí také spodní prádlo. Co takhle kalhotky různých střihů, barev a tvarů, se kterými se budeš cítit fajn? K dostání jsou zde! Některé z těchto kousků jsou navíc tvarovací, takže díky nim budeš mít ploché bříško. Bambusové kalhotky jsou elegantní a stylové.

Bambusové kalhotky

Bambusové boxerky

Chceš se vyvarovat pohledu na svého přítele ve tvých bambusových kalhotkách? Tak mu také daruj nějaké bambusové spodní prádlo pod stromeček. Koukni na bambusové boxerky. Jsou velmi slušivé a s různým motivem. Samozřejmě také eliminují pachy a odvádějí vlhkost, takže si může být jistá, že o „poklad“ tvého přítele bude postaráno.

Proti pocení a zápachu se chraň oblečením z bambusu. Bambusová vlákna mají termoregulační a antibakteriální vlastnosti, díky kterým pro tebe budou všechny nepříjemnosti spojené s pocením minulostí. V neposlední řadě se jedná o ekologický materiál. Nošením oblečení z bambusu tak zbytečně nezatěžuješ přírodu. A to už se vyplatí, no ne?