Styl a móda

Toužíš po luxusních hodinkách? Nemusíš vůbec sahat hluboko do kapsy!

Sezóna krátších rukávů se blíží a hodinky na zápěstí opět vykouknou na svět. Chceš okolí zaujmout luxusním doplňkem? Podívej se na několik žhavých želízek v ohni, které zaujmou krásným vzhledem a velmi příznivou cenou.

Rozmanitý svět dámských hodinek

Mám ráda sportovní styl, ale i tak jsem se rozhodla po několika letech vyměnit digitální hodinky za něco trošku víc elegantního. Neřekla bych, že mám nyní jiný vkus, ale trendy hovoří jasně – pro levně vypadající doplňky již není v šatníku místo a dokonce i ležérní kousky je možné kombinovat s luxusními šperky. Nechystám se obrážet VIP večírky, a proto zároveň hledám hodinky, které mohu nosit klidně každý den a jejich vzhled není až moc extravagantní. Takový zlatý střed! A když už jsme u toho zlata, jedním z kritérií při výběru je také kvalita a cena. Nikoho asi nepřekvapí, že dámské hodinky mohou stát několik stovek tisíc. Překvapením však zůstává, že hodinky mohou vypadat mnohem dražší, než ve skutečnosti jsou! Mezi takové patří i 3 modely, které mám i já osobně v užším výběru.

Poklad od značky Esprit

Představovat značku Esprit je zbytečné, osobně mám ráda i její oblečení, které nejraději nakupuji v Německu. Jedná se o moderní a kvalitní věci pro mladé. A dámské hodinky Esprit? Ty mají stejné vlastnosti! Ihned mě zaujal jejich luxusní vzhled a pouzdro z ušlechtilé oceli. Nadšení z hodinek mi většinou zkazí příliš složitý ciferník. Tento je však maximálně jednoduchý a zdobí ho prakticky jen decentní logo. Dovedu si představit, že mi tyto hodinky dělají společnost jak během dne, tak během různých společenských akcí. Výška pouzdra je navíc pouze 8 mm.

Dámské hodinky Esprit
Líbí se ti tyto hodinky? Koukni na ně v e-shopu

Elegance nemusí být drahá

Zcela upřímně jsem firmu Skagen vůbec neznala, ale její filozofie mi ihned přirostla k srdci. Firma byla založena roku 1990 v New Yorku s cílem ukázat, že vysokou kvalitu a skvělý design nemusí nutně doprovázet přehnaná cena. Tento cíl se odráží i v modelu Skagen 2137. Na něm oceňuji opět velmi jednoduchý ciferník a zajímavý řemínek z prémiové kůže. Už na první pohled vypadají trošku jinak než vše, co má člověk možnost běžně zakoupit. Zajímavostí také je, že Skagen kromě hodinek vyrábí také velmi pěkné kabelky a šperky. No, je vidět, že firmě šéfuje žena (Jennifer Pritchard), která má vkus!

Dámské hodinky Skagen
Líbí se ti tyto hodinky? Koukni na ně v e-shopu

Tommy nikdy nezklame

Přemýšlela jsem, čím bych výběr zakončila, než jsem narazila na dámské hodinky Tommy Hilfiger. Červeno-bílo-modré loge je symbolem módy pro náročné a designu s jasně daným rukopisem jednoho z nejlepších designerů na světě. Na hodinkách mě zaujal velmi atraktivní pásek a originální ciferník. Obdélníkový tvar ciferníku je stále elegantní a zaujme na první pohled. Celkově mi design sedí k ležérnímu outfitu, zkrátka ideální na nákupy, na posezení v kavárně a další expedice po městě.

Dámské hodinky Tommy Hilfiger
Líbí se ti tyto hodinky? Koukni na ně v e-shopu

Rozhodnout se mezi těmito 3 modely není vůbec jednoduché a ještě mi to nějaký čas potrvá. Už se ale těším na to, až v létě budou zápěstí zdobit nové dámské hodinky s luxusním designem.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.