Styl a móda

Toužíš po diamantech? Jejich krása je dostupná i pro tebe!

„Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy,“ přesně to jednou pronesla překrásná Marilyn Monroe a měla pravdu. Myslíš si, že si je nemůžeš dovolit? Nebo snad že diamantový prsten zruinuje rozpočet vašich zásnub s přítelem? Jsi na omylu!

Když se zamiluješ

Ceny broušených diamantů šplhají do nepředstavitelných částek, ale ty menší, které zdobí drobné šperky, mohou zavítat i do tvé šperkovnice. Tento symbol luxusu je neprávem přehlížen právě kvůli tomu, že ho mnoho lidí považuje za absolutně nedostupný. Je však prsten s briliantem v ceně 4 tisíc korun doopravdy nedostupný? V době, kdy každý lepší mobil stojí ještě o pár tisíc korun víc? Odpověz si sama, pravdou však je, že zakoupení takového šperku je určitým druhem investice. Do čeho? Třeba do osobního stylu, rodinného dědictví či vztahu, který by měl stejně jako diamant vydržet věčně.

Krása ve třpytivých detailech

Brilianty mohou zdobit vše od decentních prstenů s moderním designem až po přívěsky, které sice mohou mít malé rozměry, ale pro člověka velký význam. Mohou být blyštivou připomínkou hezkého zážitku a jiných momentů v našem životě, jež chceme navždy uložit v paměti. Samotný výběr je pochopitelně otázkou osobního vkusu, osobně miluji kombinaci brilianů s bilým zlatem. Ostatně stačí se podívat na následující prsteny, každý z nich má vlastní osobnost… a žluté zlato briliantům také sluší.

Prsteny s brilianty

Již zmíněné přívěsky upoutají ihned pozornost okolí a dodají eleganci každému looku. Při výběru nezapomeň na estetiku, ženám s kulatým tvarem obličeje doporučuji vybírat z podlouhlých tvarů, ty s užším tvarem obličeje mohou zase sáhnout po oblých tvarech a klidně i roztomilých srdíčkách. Jistě se najde speciální příležitost, při které přívěsek s briliantem najde ve tvém outfitu místo.

Přívěsky s brilianty

Plánujete zásnuby?

Za pozornost stojí i diamantové zásnubní prsteny, jejichž cena se pohybuje třeba už kolem 4 000 Kč. Jestliže se ti líbí jemné prstýnky podtrhující tvou krásu a cítíš, že tě tvůj partner chce požádat o ruku, nenápadně mu naznač, co by sis představovala. My ženy si přeci vždy dokážeme najít způsob, jak partnerovi sdělit, po čem doopravdy toužíme.

Zásnubní prsten

Dokonalá symbióza

Precizně vybroušený a do šperku zasazený briliant je nezaměnitelným zdrojem radosti a krásy. Nech ho i ty zasáhnout do tvého života, nebo ho naopak daruj někomu, koho nosíš v srdci. Teď už víš, že není tak nedosažitelný, jak sis původně myslela.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.