Styl a móda

TOP 10 letních must have

Sluneční paprsky jsou v plné síle a je na čase se pořádně ukázat. Právě léto je sezóna, ve které musíš pořádně žít, s těmito deseti kousky budeš pokaždé trendy.

2 in 1 OVERAL

Overal je jednoznačným letním favoritem. S ním nebudeš muset trávit dlouhé chvíle před skříní. Jednoduché spojení kalhot a topu je zkrátí na minimum. Vsaď na jednobarevný hedvábný overal.

Overal v béžové barvě
zdroj: fashionfreax.net

Oversize KOŠILE

Bíla košile v oversize střihu je základ. Znovu se zaměř na hedvábí. Skvěle vypadá nejen k potrhaným boyfriend jeans, ale hlavně k džínovým šortkám.

Bílá košile
Bíla oversize košile
zdroj: vogue.com

Retro ÚPLET

Skvělá varianta pro chladné letní počasí nebo večerní posezení. Trendy v létě budou neonové nebo pastelové barvy, upíří rukávy a krajka.

Úplet
Letní úplet
zdroj: 2.hdnux.coom

Preppy style nebo op-art a GRAFIKA

Preppy style je inspirovaný nejprestižnějšími univerzitami v USA. Jedná se o sportovní styl pro hodné holky. Op-art je pak optické umění. Grafické vzory musí opravdu veliké. Grafiku najdeš na šatech, sukních, ale i plavkách a tričkách.

Černobíla grafika
Černobíla grafika na léto
zdroj: vogue.com

V rytmu 60.let ŠACHOVNICE

Na runwayi tenhle vzor předvedl Marc Jacobs. Nemusíš se děsit, že v létě kolem sebe budeš vídat pouze černobílé kombinace. Spíše uvidíš žlutou, zelenou nebo hnědou.

Žlutobíla šachovnice
Žlutobíla letní kombinace
zdroj: l.yimg.com

Znovu oživlý BOHÉMSKÝ LOOK

Bohémská romantika tě rozhodně bude provázet celým létem. Vsaď na šaty v sytých barvách, jako jsou pomerančová, oranžová nebo fialová. Rozhodně nesmíš postrádat nějaký ten pásek, kterým šaty jednoduše přepneš.

Bohémský styl
Romantický bohémský
zdroj: xizol.coom

Čím větší tím lepší TAŠKA

Jestli na tebe čeká pláž, nesmí ti chybět plážová taška. Hlavně ať je dostatečně velká. Mrkni po nějaké plastové nebo plátěné. Barva by neměla být moc křiklavá. Č. 1 je etno.

Taška na pláž
Plážová taška
zdroj: minnetonka.co.uk

Zářící NEON

Ať už na neonové barvy máš jakýkoliv názor, v létě se rozhodně budou nosit. A pro tebe to je jedinečná šance jak na sebe upozornit a řádně zazářit. Přednost dej třeba jen sandálkům nebo kabelkám. Pozor si dej, abys nikdy nekombinovala více jak tři barvy.

Neonky
Neonové barvy
zdroj: weheartit.com

Trendy KLOBOUK

Slaměný klobouk ochrání nejen tvoje vlasy, ale i obličej. Najdi si nějaký s širší krempou, nemusí být pouze v oné slaměné podobě. Trendy je třeba černý. Pokud se vystavuješ přímým slunečním paprskům, nezapomínej na něj.

Klobouk
Trendy klobouk
zdroj: blugirl.itt

Neúplné SAKO BEZ RUKÁVŮ

Sako bez rukávů předvedli značky, jakou jsou Acne, Proenza Schouler nebo Alexander McQueen. Nejlépe se hodí k jednobarevným slim jeans.

Sako bez rukávů
Neúplné sako
zdroj: ncrni.coom

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.