Styl a móda

Tohle spodní prádlo 100% zažehne jeho vášeň

Existuje důvod, proč bys nemohla být sexy každý večer? Neexistuje, ba naopak! Vzbuď jeho touhu novým sexy prádlem, které ti padne jako ulité. Víš, co podtrhne tvé přednosti?

Zapomeň na pyžamo

Ačkoliv nejedna z nás doma chodí jako Bridget Jonesová v pyžamu a s peřinou omotanou okolo těla, přiznejme si, že to není ten správný outfit, když chceme zazářit. Pro vášnivou noc prostě pyžamové kalhoty a pohodlné bombarďáky nejsou ideální. Ženy mají své přednosti a ty by neměly být opomíjeny – naopak je zapotřebí jich využít. Pověstné ženské zbraně totiž nikdy nezklamou a ty máš možnost jich pořádně využít. Obzvlášť v dnešní době, kdy je opravdu pestrá nabídka spodního prádla všech různých barev, velikostí, materiálů a střihů. Stačí si jen vybrat to, co ti padne do oka… a na tělo. Podívej se na moje žhavé tipy!

Rudá vždy dráždí

Jestliže se chceš dobře a pohodlně vyspat, ale zároveň vypadat jako z filmu s hvězdičkou, s košilkou Karen Paulina nemůžeš šlápnout vedle. Není to žádný korzet ani nic podobného, takže dostatek vzduchu v plicích je zajištěn. Jedná se o pohodlnou noční košilku, která ho ale svou vášnivou červenou barvou jistě zvedne ze židle. A pokud to nezajistí barva, tak ozdobná krajka určitě ano. Navíc je dostupná ve všech možných velikostech, takže i holky krev a mlíko nemusí zoufat.

Červená košilka

Podprsenka, která ti prsa zvětší až o dvě velikosti

Najít dobrou a padnoucí podprsenku je pro ženu horor. A obzvlášť v případě, kdy chce, aby měla ten správný push-up efekt, který ale nebude vypadat uměle. Zkus svoje prsa obléknout do slušivé podprsenky Wonderbra, jejíž výplň je tvořená směsicí gelu a vzduchu, takže naprosto dokonale obejme tvoje ňadra a zvětší je na maximum. Okolí se nebude stačit divit, až uvidí tvůj „nový“ dekolt.

Dokonale smyslné košíčky

Pokud ti naopak příroda dopřála, nemusíš se obávat, že bys nenašla to pravé sexy prádélko pro vaši vášnivou noc. Slušivé podprsenky, jako je například Parfait, si totiž dokáží poradit i s velkým poprsím. Košíčky tvoje ňadra pevně podepřou a zároveň je tvarují doprostřed, čímž jim dávají dokonalý tvar. Poradí si i s povadlejšími prsy a navrátí ti lichotky zástupu mužů.

Push-up podprsenka

Nejen klasická tanga jsou pikantní

Zapomínat by se nemělo ani na spodní partie a především na zadeček, kterému budou lichotit kalhotky brazilky. Obzvláště pohodlné jsou brazilky Lormar Prestige, které mají zadní díl lehce širší, díky čemuž se nezařezávají jako klasická tanga. Vypadají však stále velmi sexy. Krajkový materiál je velmi příjemný a pánům jistě rozdráždí jejich fantazii. Zadeček v nich bude naprosto k nakousnutí. Kromě toho se dělají v několika barevných provedeních, takže sladit je s podprsenkou není vůbec těžké.

Brazilky

Nezapomeň na podvazky

Správně vybraný podvazkový pás dokáže spolehlivě vydráždit mužskou představivost do těch nejvyšších otáček, takže pokud chceš vsadit na jistotu, podvazky jsou správnou volbou. Podvazkový pás je příjemný na pokožce a navíc je opět vyvedený krajkou, což věstí smyslnou noc. Navíc jsou podvazky dobré pro přípravu nějakého toho soukromého striptýzu, pokud mi rozumíš. Zbytek už nechám na tobě, určitě na něco přijdeš!

Podvazky

Každá jsme sexy

Každá z nás může být sexbomba s tím správným nářadím – tím je v tomto případě sexy prádlo, jehož velký výběr najdeš na stránkách internetového obchodu moje-pradlo.cz. S tou správnou kombinací erotického prádla se tvoje noc promění v tu nejvášnivější, jakou jsi kdy zažila. A to je přeci lepší, než pohodlí v pyžamu po babičce, ne?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.