Styl a móda

Tipy na nápadité měkké dárky

Vánoce se blíží a vy začínáte zvažovat, co byste komu letos pod stromeček nadělily? A víte, že oblečení patří k těm nejčastějším vánočním dárkům (a to již po 120 let)? Hračky se pod stromečkem začaly objevovat až mnohem později. Nyní se kromě hraček ještě hojně naděluje kosmetika a elektronika.

Pokud jste se rozhodly, že byste letos svým blízkým nadělily nějaké to oblečení. Máme pro vás několik tipů na to, co by to mohlo být. V případě, že se pro ně rozhodnete a zvolíte kvalitní variantu, můžete si být jisti, že s nimi budou všichni spokojeni.

Vlněná, hedvábná nebo kašmírová šála

Pěkná kvalitní šála je univerzálním dárek, jímž se zavděčíte každému, tedy pakliže nekoupíte to nejlevnější, co se vám dostane do ruky. Ty jsou obvykle z nekvalitního polyesteru. Takovým šálám se vyhněte velkým obloukem. Pěkné a kvalitní šály najdete v nabídce e-shopu Luxusnipradlo.cz.

Hřejivý svetřík

Není v zimě lepšího dárku než koupě kvalitního svetříku. Ty nejlepší svetry jsou pak aspoň s trochou kašmíru. Čím víc kašmíru, tím samozřejmě lépe. Takovým svetrem se pak zavděčíte nejen u své ženy nebo přítelkyně, ale i u své maminky, sestry, přítele, nebo manžela. Při výběru vám doporučujeme, abyste se drželi jednoduchosti a sáhly po volnějším střihu s véčkovým výstřihem.

Tipy na nápadité měkké dárky

Kožené rukavice

V zimě se kožené rukavice hodí. Nebudou vám kvůli nim mrznout ruce. Jsou proto i skvělým vánočním dárkem. Pořiďte svým blízkým nějaké luxusnější, které by si třeba sami netroufli pro běžné nošení pořídit. Ty nejlepší jsou vyrobeny z jemné kůže nebo semiše, případně zjejich kombinace.

Bílá košile

Dalším skvělým univerzálním dárkem je klasická bílá košile. Samozřejmě by to měla být kvalitní, nejlépe hedvábná košile vyvedená v jednoduchém rovném střihu. Pokud si troufnete jít do barev, zvolte černou, tělovou, tmavě modrou anebo vínovou barvu.

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.