Styl a móda

Tip na dárek: stylové oblečení a doplňky pro vašeho partnera

Přemýšlíte, co koupíte svému příteli nebo manželovi za dárek? V článku se podíváme na některé tipy. Nepochybně takový dárek každý muž dokáže ocenit. Může se jednat o stylový kousek oblečení nebo doplňky, které muži zkrátka milují. Pojďme se tedy podívat na něco nápaditého a neotřelého.

Stylová mikina se hodí ke všemu

Je váš partner příznivcem casual outfitů, rád si ze sebe udělá legraci a pobaví své okolí? V takovém případě mu můžete koupit některý že svršků, na němž lze nalézt vtipné potisky. Mohou to být třeba stylové pánské mikiny, které jsou tolik populární a hodí se prakticky ke všemu. Dokonce si můžete nechat udělat vlastní potisk, pokud byste si nevybrali z návrhu, které lze nalézt na internetu na e-shopech, jež takové oblečení prodávají. Kromě mikiny můžete šatník svého partnera doplnit ale také třeba o:

  • Vtipná trička
  • Nápadité ponožky
  • Stylový gymsack

Libovolné oblečení nebo doplňky mohou mít vtipné potisky, dokonce i spodní prádlo. Také samotné předávání dárku tak může být okořeněno nemalou dávkou humoru. Záleží zkrátka je na vás, co se rozhodnete vybrat. Jistě sama víte, co se bude vašemu partnerovi líbit a co ocení.

Doplňky pro pravé muže

Potom tady máme tip na něco skutečně chlapského, a to jsou pánské doplňky, které mohou být i veskrze praktické. V tomto případě máme na mysli kvalitní nože, které jsou vyrobeny z prémiových materiálů moderními technologiemi s důrazem na tradice. Tyto hodnoty představuje značka Kizlyar Supreme, která přináší do výroby nožů západní technologie kombinované s nožířskou tradicí ruských mistrů. Svému partnerovi můžete od této značky pořídit populární outdoorové nože, na jejichž výrobu se používá třeba tradiční kavkazský ořech, ale také moderní kompozitní materiály. Některé z těchto nožů využívá také ruská armáda, z čehož je zřejmé, jaká je důvěra v jejich kvalitu. Může z nich být ale také stylový dárek a sběratelský kousek.

Zdroj obrázku:
New Africa / Shutterstock.com

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.