Styl a móda

Tip na dárek? Přítel si zaslouží stylový šatník!

Muži a móda! Také při pohledu na šatník přítele nevěříte vlastním očím? Je čas stát se stylistkou a místo nudných dárků pod stromeček zaostřit na styl!

Nákupy je nebaví

Nejdříve ho musím přemlouvat a když konečně vyrazíme na nákupy, hraje si s mobilem, vzdychá a po pár minutách nadává, že mu stejnak nic nesluší. Alespoň takový vztah má můj přítel k výběru nového oblečení. Nákupy ho prostě nebaví, což je poznat i na jeho šatníku. Nemluvě o tom, že když si sám něco vybere, není to žádná sláva. O důvod víc, proč převzít nad jeho šatníkem kontrolu a stát se stylistkou! Pokud je situace u vás ve vztahu stejná, nechte se inspirovat.

Lenost, nebo strach z extravagance?

Většina mužů přistupuje k novým trendům dost nedůvěřivě. Nechtějí vkládat energii do jejich zkoumání, případně se bojí, že budou vypadat příliš odvážně. Pravda je totiž taková, že většina partnerů má nejoblíbenější set méně výrazného oblečení a s ním si vystačí. Co dělat, když módní diktát hovoří opačnou řečí? Jako žena vybrat, koupit a přesvědčit partnera o tom, že mu to vážně sluší! A kde se inspirovat? Na stránkách internetového obchodu Trendhim.cz kromě široké nabídky šperků a doplňků pro muže, na kterou se ještě zaměřím, najdete Modela týdne. Tedy kompletně sestavený look ukazující, že pánská móda dokáže mít styl a sex-appeal.

Módní doplňky kralují

Na zmíněných outfitech je skvěle vidět, že styl moderního muže má několik základních pravidel. Jedním z nich je důraz fakt, že elegance nemusí být vždy formální, případně lze oživit originálními náramky, hodinkami, taškami, opasky a dalšími maličkostmi. Na detailech extrémně záleží. Právě ty oživují celkový look a lze s nimi v šatníku zajímavě pracovat. V poslední době populární náramky pro muže jsou dostupnou ozdobou a žhavým kandidátem na vánoční dárek pod stromeček. Kombinace dřeva, kůže a dalších materiálů bude vždy působit vkusně.

Ingredience mužského stylu

Šperky jsou celkově velmi podceňovanou součástí mužského stylu a je to velká škoda. I já sama obdivuji, když má muž na šperky vkus a umí je správně nosit. Jeho vzhled je díky tomu zajímavější. Cestu mezi milovníky šperků si může každý chlap vybudovat díky originálním hodinkám. Správně vybrané hodinky pro muže najdou v šatníku dokonalé využití. Zde bych pouze upozornila na to, že není nutné vyhýbat se blyštivému kovu, na právě naopak!

Zajímavý pohled na módu

Při nakupování módních doplňků a maličkostí pro partnera se držte jedné zásady. Muži vždy volají po určité praktičnosti a kvalitě. Vždy tak přemýšlejte nad tím, zda-li vybraný kousek partner využije častěji, nejlépe rovnou každý den. Na Trendhim.cz snadno vyberete přesně to, po čem mužské outfity pro gentlemany touží.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.