Styl a móda

TIP: Miluješ parfémy? Při nákupu oblíbené vůně můžeš výrazně ušetřit!

Máš oblíbený parfém světového výrobce, ale vadí ti, že je moc drahý? Naštěstí je tady pro tebe skvělé řešení.

Parfém je součást osobnosti

Dnes již legendární Coco Chanel se nechala slyšet, že žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost. Tento citát pochopitelně nemůžeme brát zcela vážně, nicméně něco pravdy na něm přeci jen bude. Vždyť parfém je součástí našeho stylu a osobnosti. Jeho výběr ovlivňuje jak náš vkus, tak naše nálada a v neposlední řadě rozpočet. Bohužel celá řada parfémů světových značek má hodně nesympatickou cenovku, což zamrzí především v momentě, kdy na sebe stříkáme posledních zbytku z flakonku. Pokud nechceš zdlouhavě šetřit, případně doufat, že dostaneš parfém jako dárek, mám pro tebe jeden velmi zajímavý tip. Řešením jsou parfémy ZAG Zodiak, které jsou alternativami parfémů známých světových značek a výrobců. Obsažené ingredience a postupy tvoření vůně zůstaly zachována, ale cena je zpravidla nižší o 70 % procent a více než v případě předlohy. To už je opravdu znatelný rozdíl, a proto se nabízí otázka, zda-li vůbec má smysl investovat pouze do značky?

Populární vůně na dosah

Ve světě parfémů můžeme narazit hned na několik vůní, které jsou celosvětově populární a rozhodně nezklamou. Jaké to jsou a proč je rozhodně nepřehlížet? Pro inspiraci jsem vybrala několik skvělých parfémů pro ženy a muže. Jaké tři parfémy si ženy zamilují a jaké tři parfémy jsou vhodné jako dárek pro muže?

Dámské TOP parfémy

Dámské TOP parfémy

071 – Parfém inspirovaný parfémem Chloi Chloi
311 – Parfém inspirovaný parfémem Lanncome La Vie Est Belle
49 – Parfém inspirovaný parfémem Tiery Magler Angels

Pánské TOP parfémy

Pánské TOP parfémy

127 – Parfém inspirovaný parfémem Giorgo Armani Aqua di Gio Men
123 – Parfém inspirovaný parfémem Kristian Dior Fahrenhait
112 – Parfém inspirovaný parfémem Paco Robanne 1 Milion

Zaujaly tě zmíněné alternativy parfémů známých světových značek a výrobců? V tom případě zaostři na internetový obchod Parfém Plus, který přináší opravdu širokou nabídku parfémů ZAG Zodiak. Ty jsou založeny na pravých esencích z Francie a éterických olejích vysoké kvality. Parfémy tak v praxi vydrží stejně dlouho jako jejich předlohy a identicky voní. Hezký obal zajistí, že parfém ZAG Zodiak udělá radost také jako dárek. Věř, že oblíbený parfém si můžeš nyní pořídit opravdu výhodně. Recenze a odezvy zákaznic jsou velmi pozitivní.

Jaký bude tvůj?

Nizké ceny jsou zajímavým lákadlem a hlavně příležitostí vyzkoušet si různé vůně. Pokud chceš objevit něco nového, můžeš si objednat praktickou sadu vzorků. Je nejlepším důkazem toho, že za dokonalé parfémy nemusíš utrácet horentní sumy. Stačí pouze vědět, kam vyrazit na nákup.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.