Styl a móda

TEST: Tělový olej Sea of Spa s minerály z Mrtvého moře

Tělový olej Snow White od Sea of Spa je dalším výrobkem této značky, který jsem na vlastní kůži otestovala a vynesla nad ním verdikt. Doopravdy jeho inovativní formule pomáhá snadnému vstřebávání? A co pokožka po několika dnech používání?

Nečekejte klasiku

Jak je již zvykem, začneme u samotného balení a prvního dojmu z výrobku. Už samotný název zní tak krásně a především něžně, ale ještě něžnější než název Snow White je samotná krabička, ve které je olejíček zabalen. Krabička má krásný světlounký design se zlatým potiskem. Musím říct, že krabička má velice zajímavé otvírání, není to taková ta klasika, kterou otevíráte nahoře. Naopak toto balení musíte začít otvírat netradičně z boku. Když jsem krabičku otevřela, našla jsem v balení krásný olejíček s přiloženou pumpičku zajišťující maximální kontrolu nad dávkováním.

Tělový olej Sea of Spa

Nová překvapení

Vůně olejíčku je naprosto dokonalá, nemohu ji vůbec nic vytknout! Už na začátku jsem zmiňovala něhu, do které je celý olejíček laděn. U vůně je tomu také tak! Aroma je velmi jemné a decentní, přesto si ho dokážete vychutnat a s každým dalším přičichnutím v něm objevujete nová překvapení. Já sama jsem ji vůni ihned oblíbila. Na večer mám ráda něžné a jemné vůně, které mě nijak neruší. přesně to jsem našla u olejíčku Snow White. Konzistence olejíčku je příjemná, nejedná se o zcela hustý olej, který by nešel roztírat. Naopak je ideální k tomu, aby se snadno aplikoval na celé tělo.

Tělový olej Sea of Spa

Zázrak pro suchou pokožku

Mám poměrně suchou pokožku a občas mi obyčejné tělové mléko či jiný krém nedopřeje takovou hydrataci, kterou potřebuji. Proto jsem si tolik zamilovala olejíčky. Tušila jsem, že tento bude určitě jeden z těch luxusních a opravdu! Olejíček skvěle hydratuje, pokožku změkčuje a velmi rychle se vstřebává. Pokud používáte oleje, určitě víte, že rychlost vstřebávání není žádná samozřejmost. Tělový olej Snow White byl však vyvinut s inovativní formulí a snadné vstřebávání do pokožky je jednou z jeho opravdu silných stránke. Určitě stojí za zmínku, že tento produkt je zároveň k pokožce velmi jemný.

Bez parabenů

„Jedinečný tělový olej Snow White byl vyvinut s inovativní formulí, díky které se rychle a snadno vstřebává. Je bohatý na minerály z Mrtvého moře a aromatické oleje. Vyživuje pokožku a zachovává tak její vitalitu a pružnost. Olej s nádhernou vůní, pokožku hydratuje, změkčuje a dodává jí potřebné živiny. Zanechává pokožku příjemně voňavou, jemnou, vláčnou a svěží. Vhodné pro všechny typy pokožky. Produkt je bez parabenů a je dermatologicky testován a schválen.“ Tento popis najdete na e-shopu morespa.cz, kde si stejně jako na parfums.cz můžete tělový olej Sea of Spa zakoupit. A proč bych si ho koupila já? Kromě všeho výše zmíněného musím zdůraznit to, že je produkt opravdu bez parabenů. Tyto chemické látky mohou vyvolávat alergické reakce a další studie ukazují, že mohou mít i další negativní vliv na naše zdraví. Tělový olejíček opravdu skvěle hydratuje a pokožce dodává výživu. Trápí vás také roztřepené konečky vlasů? Bohužel i mě a díky tomu, že je olej bez parabenů, se ho chystám vyzkoušet i na své zničené konečky. Koneckonců olejíček je pomocníkem nejen při péči o pokožku. A když jsme u další péče, edice Snow White obsahuje více produktů než je tento olejíček. Já sama bych ráda vyzkoušela také např. Snow White magický parfém nebo tělový krém této řady.

Tělový olej Sea of Spa

Je olej lepší než krém?

Moje láska k tělovým olejům zesílila. Ten od Sea of Spa má skvělá vlastnosti a s klidnou hlavou ho mohu doporučit všem ženám, které hledají něco víc a běžné krémy jim k hydrataci nestačí.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.