Styl a móda

Test: Oční a obličejové serum BLACK PEARL od značky Sea of Spa

Najít ten správný oční krém s kvalitním složením není vůbec jednoduché. Vyzkoušela jsem společně s mojí mamkou na vlastní kůži oční a obličejové serum od Sea of Spa a přináším upřímný názor na to, co si o tomto produktu myslím.

První dojem z balení

Černé elegantní balení v krásné decentní krabičce mě ihned při prvním dojmu uchvátilo. Přiznám se, že mám ráda tento design a naprosto jsem mu propadla, krabičku si stále nechávám a prozatím mi ji bylo velmi líto vyhodit. Po otevření krabičky na mě vykouklo černé víčko a příbalový letáček, který popisuje celou sérii výrobku THE BLACK PEARL. Po vytažení krému mě mírně zaskočila jeho obsahová část (ta, kde se nachází samotný krém). Byla taktéž naprosto černá a nejde do ní tedy vidět, což je podle mě velká škoda – už jen pro zjištění ubývání obsahu. Samotný krém je v plastovém balení. Ve skle by tento výrobek vypadal naprosto luxusně, ale při cestování se plastové balení taky osvědčí, hlavně díky větší odolnosti a nižší hmotnosti. Celkový dojem z designu a balení je jasný. Ve výsledku vše působí naprosto luxusně a krásně. Navíc také musím velmi pochválit dávkování, které je vyřešeno pomocí pumpičky.

Black Pearl - oční a obličejové serum
THE BLACK PEARL je hlavně o revolučních kombinacích látek.

A co říkám na konzistenci a vůni? Ohromila?

Při prvním vyzkoušení krému jsem zjistila, že ho není třeba velké množství, stačí prostě jen malinko na velkou plochu. Krém se skvěle roztírá a vstřebává. Při kontaktu s očima vůbec neštípe. S vůní krému jsem spokojená, ale ocenila bych, kdyby vůně byla přeci jen o trošku méně cítit, oční a obličejové serum nemusí tolik vonět.

Black Pearl - oční a obličejové serum
Design krabičky i samotného krému je velmi luxusní, krém bych ovšem uvítala ve skleněném balení.

Účinky z mého pohledu

Krém jsem se naučila používat hlavně večer. Přiznám se, že nemívám tak viditelné kruhy pod očima, ale spíše nateklá a unavená víčka. Ale i na něco takového by správný oční krém měl přeci fungovat. A ten od Sea of Spa? Ten se mi velmi osvědčil v tom, že jsem neměla po ránu pocit unavených a nateklých očí. Serum pleti dodá zdravou barvu a přirozený pocit. U rtů jsem nějak výraznou změnu prozatím nepozorovala, ale na zimu je to i pro kontury rtů skvělá úleva a pocit odpočinku. Určitě ovšem věřím, že tento krém bude mít větší účinky u starších žen ve věku 40+, a proto v rámci testu používala sérum i moje mamka.

Účinky z pohledu mojí mamky

Vrásky nejsou spojeny pouze nutně s věkem, mohou se objevit již mnohem dřív. Následující odstaveček tedy není rozhodně jen pro zralé dámy. V široké nabídce různých krémů proti výskytu nevzhledných vrásek jsem mamce vždy doporučovala přírodní produkty a jsem ráda, že společně se mnou mohlo vyzkoušet serum BLACK PEARL. Po týdnu používání si chválí nejen skvělou konzistenci, ale především vynikající účinky. Pleť je viditelně napnutější a zdravější. Mamka patří k těm ženám, které bojují se suchou pletí. I v tomhle serum znatelně pomáhá, protože velmi účinně hydratuje a vyživuje. Vrásky se vyhlazují, stojí za tím určitě i pečlivé vmasírování krému do celé pokožky obličeje krouživými pohyby. Při masáži se všechny látky krásně vstřebají a mohou začít fungovat. Na některé vrásky je pochopitelně sebelepší přípravek krátký, ale věřím, že s pravidelným používáním dokáže serum BLACK PEARL u mamky redukovat většinu vrásek a pokožce vrátí mladistvý vzhled, což sama potvrzuje: „Serum jsem si velmi oblíbila, přijde mi velmi univerzální a při pohledu do zrcadla musím uznat, že doopravdy funguje. Menší vrásky jsou už za krátkou chvilku pryč díky tomu, že je pokožka napnutá. Navíc už nemusím řešit hydrataci, pokožka je na dotek hezky sametová a doufám, že nejen já ji vnímám mnohem zdravější.“

Black Pearl - oční a obličejové serum
Dávkování je skvěle vyřešeno, a to pomocí pumpičky. Jak vypadá konzistence krému, se můžete podívat na fotce.

Jak souhlasím s popisem produktu? Splňuje to, co slibuje?

„Unikátní krém na oční víčka a kontury rtů zajišťuje komplexní péči o citlivé části obličeje. Obsahuje mořské řasy z Mrtvého moře, které mají blahodárný vliv na lidskou pokožku. Krém je obohacen o výtažky z léčivých rostlin a vitamín A, které v kombinaci s mořskou řasou mají mimořádné výživné, hydratační a revitalizační účinky. Krém působí proti vzniku vrásek, stávající vrásky vyhlazuje a pečuje o kontury rtů. Tento produkt je vhodný pro všechny typy pleti a byl dermatologicky testován a schválen.“ Alespoň tak zní popis produktu z e-shopu morespa.cz, kde lze zakoupit. K dostání je také na parfums.cz. A co na slibované účinky říkám já? Krém příjemně hydratuje a pokožce dopřává opravdu skvělou péči. Jediné, co nemůžu posoudit, je redukce vrásek (naštěstí se mě prozatím netýkají), což však zase posoudila moje mamka a uznala, že vrásky mizí. Serum viditelně pomáhá a je tak cestou, jak darovat pokožce příkladnou péči.

Black Pearl - oční a obličejové serum
Krém z edice THE BLACK PEARL příjemně hydratuje.

Vyplatí se investovat do mládí?

Jak už možná tušíte, luxusní kosmetika stojí nějaké peníze. Za 30 ml tohoto unikátního séra nezaplatíte nejméně, ale do zdravého a věčně mladistvého vzhledu se musí investovat. Na e-shopu morespa.cz můžete nalézt i další produkty z edice THE BLACK PEARL, konkrétně tento krém naleznete ZDE

Black Pearl - oční a obličejové serum
Edice THE BLACK PEARL na trhu nabízí několik výrobků. Já sama bych vyzkoušela i jiné výrobky, např. denní krém SPF 25 nebo luxusní tělový krém vypadá také moc lákavě.

Jsem spokojená?

Přiznám se, že jsem velmi ráda, že jsem vyzkoušela toto serum a podala vám na něj upřímné hodnocení. Péči, kterou poskytuje tento krém, si chválím nejen já, ale i moje mamka. Máme z produktu velmi dobrý pocit. Uznávám, že cena je vyšší, nicméně tomu odpovídá i revoluční složení samotného výrobku, za všechny složky mohu jmenovat například avokádo, extrakt z mořských řas, výživný extrakt z rostlinných olejů, výtažky z léčivých rostlin a v neposlední řadě sůl z Mrtvého moře. Serum je vhodné pro všechny typy pleti.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.