Styl a móda

Tanga kalhotky pro sexy zadečky

Chceš si připadat úžasně i ve spodním prádle? Zkus smyslně vypadající kousky v podobě kalhotek, zvaných tanga. Seženeš je samostatně nebo v úžasných sadách s podprsenkami, topy nebo košilkami. Možná si myslíš, že si tyto druhy kalhotek mohu dovolit jenom štíhlé postavy, ale určitě se dají pořídit i větší velikosti, které ocení ženy plnějších tvarů.
Smyslně vypadající kalhotky na tvém zadečku

Pohodlné a hezké spodní prádlo

Nikdy se nenech nalákat ničím, co by ovlivnilo tvůj výběr a ty jsi sáhla po velmi pěkném, ale tělu nepříjemném materiálu. Podobné investice by tě brzy dost mrzely. V současné době si oblíbíš lehké elastické materiály, které se příjemně nosí. Nechybí ani klasická bavlna, ale i jemný satén nebo krajky. Tanga můžeš nenávidět, nebo naopak nesmírně milovat. Pokud patříš mezi ženy, které si je chtějí zkusit úplně poprvé, s chutí do toho. Mezi internetovými obchody jich najdeš mnoho zaměřených na spodní prádlo pro ženy a muže. Nechybí ani obsáhlá nabídka pro tanga. Tanga si získala mnoho příznivkyň, protože pod oblečením nejsou vidět žádné obrysy kalhotek. Tím pádem vypadáš se svými křivkami naprosto přirozeně.

Krásné prádlo pro tebe

Pořádně si při výběru užiješ, například www.Krasnepradlo.cz nebo www.Pradelkoprotebe.cz ti připravilo pestrou nabídku kalhotek s nejrůznějšími vychytávkami. Není pravda, že když se jedná o malý kousek látky, že se nedají vytvořit stovky odlišných kousků prádélka. Originálně ozdobené bývají nejen přední, ale i zadní díly kalhotek. Tanga jsou oblíbená v kombinacích látky s krajkou. Zdobit je mohou jemné mašličky, rozmanité výšivky, řemínky, zářící kamínky, volánky. Pro každou postavu se hodí druhy tang s širší zadní částí a boky. Potrpíš si na luxus? Vyzkoušej si šnůrečková mini tanga s vyměnitelnými mašličkami. Boky mohou být tvořeny jenom šňůrečkami, táhnoucími se do zadní části modelu. Nebudeš se cítit obyčejně, protože zadní část doplňuje zajímavé řešení – spona, květinová aplikace, síťovinový trojúhelníček apod.

Elegantní tanga najdeš také na www.Dianka.cz. Potřebuješ se odvázat? V tangách máš polovinu práce za sebou, protože už provokativní design ti dodá potřebnou sebedůvěru. Ve většině případů stoprocentně seženeš provedení v klasických barvách – černé a bílé. Provokativně budeš vypadat v červené a fialové, sladce v růžové a svěže v oranžové, žluté nebo tyrkysové. Stoprocentně zabírají různě vyšívané a vzorkované krajky. Na těle skoro neucítíš kvalitní mikrofibru, ta se často doplňuje pěknou elastickou krajkou a ve výsledku se jedná o super luxusní kousky pro nevšední pocity při nošení. Nosí se i mixy tylu a krajky, mikrosatén. Tyl je průhledný a na těle vypadá vyzývavě a zároveň tajemně. Není pochyb, že si vybereš barvu, střih a materiál, ve kterém se budeš cítit naprosto úžasně.

Značková tanga najdete v obchodě DESSUE.com

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.