Styl a móda

To tady ještě nebylo! Konečně praktické slevy nejen na dárky, které si zamilujete

Vyčkáváte s nákupem originálních dárků na slevy? Na opravdu zajímavé slevy? V tom případě již dále čekat nemusíte, protože máme jeden skvělý tip.

Sleva, kam se podíváš

V dnešní době všudypřítomných slev je čím dál tím víc složité hledat ty opravdu zajímavé, díky kterým ušetříme. Není totiž sleva jako sleva. Po svátcích sice bannery a reklamní poutače lákají na opravdu zajímavé ceny, ale otázkou je, zda-li o takové slevy na často nezajímavé zboží vlastně stojíme. Osobně mám problém také při nakupování dárků, kdy věci, které mi přijdou vhodné, ve slevě nejsou. Nebylo by mnohem zajímavější mít ve velkých slevách inspiraci? Mít možnost vybrat si z široké nabídky výhod dle aktuální situace? Samozřejmě, že bylo! Naštěstí je tady velmi zajímavé řešení!

Zamávej hromadě kartiček

Člověk by se v záplavě různých kartiček a voucherů skoro utopil. A když zrovna nějakou tu slevičku potřebuje, tak má smůlu. Jakub Hlavenka a Zuzana Gáliková se shodli na tom, že takto by to dál nešlo. Výsledkem jejich rozhodnutí je CrazyLife – váš partner pro každodenní nakupování! Jedna slevová karta vám stačí na všechny nákupy u vašich oblíbených prodejců. Vážně, slevy můžete čerpat klidně každý den na vše od cestování přes různé e-shopy až po restaurace. CrazyLife je portál bez voucherů, vše funguje maximálně jednoduše.

Jedna karta vládne všem

Chcete si užívat skvělé slevy? CrazyCard je pro koncové zákazníky zcela zdarma a registrace je otázkou chvilky: zde se zaregistrujete. Nic neplatíte. Obratem vám dorazí speciální kód. Pak už můžete svobodně a bez komplikací nakupovat. Kód pouze nahlásíte vždy u obchodníka, nemusíte řešit potvrzování voucheru a další zbytečnosti. Nakupujte dle libosti, a to s VIP cenami!

Zajímavé slevy pro nás ženy

CrazyLife dostupný také na adrese www.portalnaruby.cz je portál bez provize, slevy si nemusíte kupovat. V porovnání s jinými slevovými projekty tak doopravdy funguje tak trošku naruby. To však není jedinou výhodou, kterou vám přináším. Sama oceňuji pestrý zástup akcí, které jsou pro mě inspirací pro nakupování nejen pro mě samotnou. Kdybys si však měla vybrat tři nejzajímavější nabídky, je to jednoznačně:

Jak vidíte, opravdu je z čeho vybírat. Ve slevách si najde něco prakticky každý člen rodiny. Ráda bych doporučila jednu věc. Ze slev lze velmi snadno poskládat například romantický víkend, tak na CrazyLife nezapomínejte ani při plánování společných chvilek s partnerem.

Vyplatí se zůstat na příjmu

Takže jak ušetřit? Registrovat se zcela zdarma do CrazyLife a pak už jen velmi snadno využívat všech atraktivních nabídek. Pokud nechcete, aby vám některá z nich utekla, určitě doporučuji sledovat CrazyLife na Facebooku. Dozvíte se na něm všechny další důležité informace a podrobnosti. Praktické slevy, které si zamilujete, máte konečně na dosah!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.