Styl a móda

Svatební dekorace: dokonalost i v tom nejmenším detailu

Samozřejmě je možné nechat si svatbu zorganizovat od profesionální agentury, která zajistí vše potřebné. Ovšem tím se připravíte o spoustu příjemného vybírání a rozhodování... A to by na jednu stranu určitě byla škoda, zvlášť pokud milujete všechny ty roztomilé romantické drobnosti.

V dnešní době můžete vše potřebné pro výrobu nejrůznějších svatebních dekorací sehnat velmi snadno, například na www.svatbadekor.cz, a vyrobit si takové ozdoby, které budou dokonale odpovídat vašim představám o perfektním svatebním dnu. Proč si svatební přípravy neužít se vším všudy?

Dokonale promyšlená a naplánovaná svatba

Právě výběr nebo i tvorba svatebních dekorací patří mezi velmi příjemné činnosti, ve kterých se nedočkavé budoucí nevěsty vyžívají. A co všechno vám pomůže vykouzlit romantickou svatební atmosféru? Možností je mnoho, a když už si rozmyslíte, v jakém stylu by se měla celá svatba odehrávat, jistě vše půjde velmi snadno.

Každý detail se počítá

Právě nenápadné detaily udělají z jinak obyčejné svatební tabule potěchu nejen pro chuťové pohárky, ale i pro zrak vašich hostů. A podobně je tomu také v případě nejrůznějších sladkých barů a podobně. Hitem poslední doby jsou fotokoutky, v nichž vzniknou nejen krásné a originální vzpomínkové fotografie, ale rovněž se postarají o pořádnou zábavu, třeba při čekání na krájení svatebního dortu atd. Vytvořit takové místečko není nijak obtížné, stačí pár vhodných masek, nápisů, vtipné fotorekvizity a podobně. Neméně vděčné jsou i takzvané stromy hostů, které se rovněž postarají o pěknou památku na váš nezapomenutelný den… Spoustu legrace vaši hosté užijí třeba také s balónky a hélium.

Dokonalá slavnostní tabule jako mávnutím kouzelného proutku

Čeho nikdy není dost, přinejmenším v rámci svatebních dekorací? Nejrůznějších drobností, s jejichž rozmísťováním si nemusíte nijak extra lámat hlavu. Na stole se budou skvěle vyjímat skleněné kamínky, korálky, kuličky, krystaly, plátky růží a mnoho dalších drobností. Rovněž organza je velmi vděčná a zanechá luxusní dojem.

Svatební dekorace patří nejenom na stůl, ale i všude kolem by neměly chybět promyšlené drobnosti, například různě rozmístěné lucerny, girlandy, lampiony nebo pom-pom koule. A svícnů a svíček si rovněž připravte pořádnou zásobu! Spoustu těchto drobností jistě využijete i do budoucna k výzdobě bytu či domu, takže budete mít upomínky na tento krásný den neustále na očích.

Plánujete váš velký den a chcete si vše vyzdobit sama, podle svého gusta?

Štítky

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Zrovna teď nedávno jsem byla na svatbě jedné mé kamarádky. Dekorace tam měli vyřešené do detailu. Moc se mi to líbilo. Další věc, která se mi hodně líbila bylo to, že si od https://www.idealcar.cz/ půjčili kabriolet, se kterým si po obřadu vyjeli na svatební projížďku. Dokonce za ním měli přivázané i plechovky, jako to mívají v amerických filmech. 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.