Styl a móda

Super laky na nehty pro rok 2012

Sháníš zajímavé tipy na laky na nehty, kterými oživíš svůj styl? Pak tě zajisté potěší následující článek. V něm se dozvíš, jaké laky na nehty budou pro tento rok panovat na předních příčkách. Nouze nebude o decentní i nevšední laky na nehty, které budou super ozdobou tvých nehtů i celého stylu.
Nail art bude v roce 2012 opravdu trendy. Je čas věnovat nehtům pořádnou dávku péče a stylu!

Klidné a nenápadné barvičky

Potrpíš si na decentní laky na nehty a něco výrazného tě nechává chladnou? Pak jsou pro tebe přímo určené laky na nehty ve stylu „nude“, které výborně ladí s pokožkou. Stejně tak ti mohou přijít vhod laky na nehty v tónech šedé, které jsou v momentálních trendech a na přehlídkových molech jedničkou. Pokud chceš mít přes den klidnější barvu na nehtech, ale večer tě čeká akce, při které je chceš mít originální, pak budou pro tebe ideální svítící laky na nehty. Přes den budou nenápadné a v temnějším prostředí budou nápadně svítit, tedy pokud jim po nalakování dopřeješ dostatek světla. Vybrat si však můžeš i svítící laky na nehty, které budou mít přes den výraznější barvu, což už záleží na tvém výběru.

Lákavé vzory, odstíny a zdobení mají zelenou

Trendy v tomto roce nebudou postrádat originálnost a to díky parádním vzorům všeho druhu, možnostem zdobení (např. pomocí flitrů) i zajímavým odstínům. Fantazii se zde tedy meze nekladou a tak můžeš jít i do těch nejbláznivějších vzorů. A že možností zrovna není málo. Co se týká odstínů, máš také mnoho možností výběru. V top příčkách budou především laky v chromovaných, zelených, modrých, červených i vínových odstínech, ale samozřejmě i několik dalších. Zajímavé také budou barevné přechody odstínů – od nejsvětlejšího po nejtmavší, což nese název ombre manikúra. V kurzu bude nadále i francouzská manikúra a v neposlední řadě taktéž měsíční manikúra, která slaví svůj návrat ze čtyřicátých let. Vedle nešlápneš ani s tím, pokud každému nehtu věnuješ odlišnou barvu.

%CODE1%

Magnetické laky na nehty nevšedního vzhledu

Skvělým tipem jsou také magnetické laky na nehty, které jsou a budou doslova hitem. A není divu. Nehtům přinášejí zcela nevšední vzhled a vypadají naprosto úchvatně. A co je k takovým nehtům potřebné? Tak především magnetický lak na nehty a magnetické zdobítko, což mnohdy seženeš v jedné sadě. Pak už jen stačí vhodně postupovat a neodolatelné nehty budou na světě.

Trendy nail art s praskajícími laky

V poslední době se jedná o horkou novinku, která přináší senzační nail art, který zvládneš z pohodlí domova a navíc jej získáš za parádní cenu. Praskající laky na nehty jsou snad nejvíce inspirovány zpěvačkou Kate Perry, která je svými parádně nalakovanými nehty proslulá. A jak takové nehty získat? Postačí ti barevný lak a praskající lak. Nejprve naneseš barevný lak a po zaschnutí ten praskající. Poté se ti na nehtu vytvoří „praskliny“ v barvě praskajícího laku a barevný lak bude pod ním viditelný. Pak už je stačí zafixovat průhledným lakem a vše je hotovo.

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Díky za tipy. Ty praskající laky se také nazývají také krakelovací. A slyšeli jste také o lacích, které mění barvu podle teploty těla? Ty jsou taky bezva!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.