Styl a móda

STYLOVÝ TIP: Uschovej tvoje největší poklady v originální šperkovnici

Ženy a šperky k sobě prostě patří. Ke každému outfitu se hodí něco jiného, stejně jako pro různé příležitosti. Víš, jak tvoje nekrásnější šperky uschovávat, abys v nich měla přehled?

Zamotané šperky – horší než zamotaná sluchátka

Většina z nás má plný šuplík cetek, cinkrlátek, ozdobiček, přívěsků, náramků, náušnic, apod. Věčný a nikdy nekončící problém je, jak je uschovat, aby se nezamotaly. Není totiž nic horšího, než když spěcháš a za náramek, který si zrovna chceš vzít, se zachytilo deset párů náušnic, tři řetízky a dva prstýnky. To dokáže potrápit víc než zamotaná sluchátka od mobilu. Pokud si tedy chceš ušetřit hodiny a hodiny třídění a mít všechno hezky přehledně uspořádané, zaměř se na opravdu efektivní řešení jménem šperkovnice!

Na parádu, na organizaci, jako dárek

Pokud jsi puntičkářka, nebo máš jen ráda pořádek ve svých špercích, určitě oceníš přehlednost, kterou ti šperkovnice nabízí. Veškeré drobnosti si můžeš uložit odděleně a díky tomu se ti nikdy nestane, aby se ti všechno zamotalo do sebe. V dnešní době je opravdu z čeho vybírat, takže záleží jen na tobě, jaký materiál, barvu a vzhled si pro svůj organizér zvolíš. Nejenže tak budou tvoje šperky v bezpečí a nepoztrácí se ti, ale i samotná šperkovnice ti může v pokoji dělat parádu. Nebo pokud nevíš, co bys měla dát mamce či kamarádce k narozeninám, nech se inspirovat. Každá žena má spoustu šperků, takže se šperkovnicí nemůžeš šlápnout vedle.

Jak si vybrat šperkovnici?

Ideální šperkovnice by měla být odrazem dokonalé harmonie krásy a praktičnosti. Například tato luxusní třípatrová krabička se spoustou šuplíčků od německého výrobce Friedricha Lederwarena, nabízí skoro každému tvému šperku vlastní sametový pokojíček. Design této šperkovnice je praktický a přehledný. Výrobek je udělaný z nejkvalitnějších materiálů, přičemž je vyvedený v růžovo-hnědé barvě ze syntetické kůže. Víčko je navíc doplněno velkým zrcátkem. Kromě šperků sem tedy můžeš také uschovat make-up, a při výběru doplňků sledovat, jak se ti hodí k líčení.

Šperkovnice Friedrich Lederwaren
Tuto a další šperkovnice zakoupíš v internetovém obchodu Amirashop.cz, který nabízí i šperky a další módní doplňky

Velmi sympaticky působí také cenově dostupný organizér TOTO od firmy Umbra. Design si ihned zamiluješ stejně jako praktičnost tohoto netradičního organizéru.

Tik tak, tik tak

Mezi šperky a stylové doplňky můžeme bez diskuze zařadit také hodinky. Ty sice nosíme většinu dne na ruce, ale po příchodu domů je házíme na stůl. Abys předešla jejich poškození, ulož si je do praktické kazety s bílým ornamentálním prošitím. Do schránky se vejde až pět hodinek vedle sebe, což se hodí, pokud máš více hodinek pro různé příležitosti.

Kazeta na hodinky

Kazety na hodinky jsou pochopitelně také ideálním dárkem pro muže, kteří mají jedny hodinky k obleku, další na každý den a třetí si berou na sport. V nabídce najdeš kazety pro 1 až 24 kusů hodinek. A to už je hodně pěkná sbírka.

Konec chaosu

Buď k sobě upřímná – víš vůbec, jaké všechny šperky vlastně máš? Nebo v nich máš takový zmatek, že si to ani nepamatuješ? Se šperkovnicí už nikdy takovýhle problém mít nebudeš. Stačí jedno odpoledne práce, abys rozmotala všechny zamotané řetízky. Pak už to nikdy nebudeš muset dělat. Větší výběr šperkovnic najdeš na Amirashop.cz.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.