Styl a móda

Stylové plavky v roce 2019

Pokud chcete být královnou pláže, máte nejvyšší čas, abyste se podívaly po modelech, v nichž letos uděláte u vody tu největší parádu. Máme tu pro vás žhavé tipy pro letošní sezónu. Budou to snad právě ony, které letos u vody zvítězí?

Bikiny versus jednodílné plavky

I když po řadu let jsou bikiny u žen velmi oblíbené a vyhledávané, letos je předčí jednodílné plavky. Plavky, které toho dokáží spoustu zamaskovat a které bohužel byly po několik let v roli outsidera.

Nyní je tomu však jinak. V kolekcích předních světových návrhářů dominují nikoliv bikiny, ale právě jednodílné plavky ušité z těch nejmodernějších funkčních materiálů, jež dokáží vytvarovat smyslnou ženskou siluetu. Plavkám lichotí nejen nevšední materiál, ale také i střihy, které ještě více zvýrazňují pas a pomáhají vytvořit dojem siluety přesýpacích hodin.

Co se týká vzoru…

S čím si můžete být jisti při výběru plavek tak to jsou květinové a geometrické vzory. Ty nikdy nevyjdou z módy. Pravdou však je, že místo drobných kvítků tento rok dominují hlavně exotické rostliny. Vedle nich jsou zpět na scéně i zvířecí motivy, přesněji vzory zvířecí kůže.

Co se týká střihu

Hitem tohoto léta jsou tedy jednodílné plavky, které se však kromě pláže budou objevovat i v ulicích. Skvěle totiž vypadají v kombinaci s džínovými šortkami, džínami nebo sukní. Pakliže nejste fandou jednodílných plavek, doporučujeme sáhnout po dvoudílných plavkách, a to takových, které mají kalhotky s vysokým pasem. Jde sice o retro střih, ale aktuálně je velmi trendy. Výhodou těchto plavek je to, že dokáží zamaskovat problémové partie. S dokonalou postavou pak bez ostychu můžete sáhnout i po plavkách, jejichž součástí jsou moderní brazilky.

Širokou nabídku trendových plavek různých střihů i velikostí, naleznete na stránkách e-shopu Luxusnipradlo.cz. Jde o ověřeného prodejce na českém trhu.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • To já jsem si před nedávnem koupila naprosto boží plavky na https://www.onlinesekac.cz/ Sice jsou z druhé ruky, ale na jejich stavu to nejde vůbec poznat. Myslím si, že bývalá majitelka je možná ani nikdy neměla na sobě, protože vypadají jako nové.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.