Styl a móda

Staň se sexy dárkem na Svatého Valentýna

Svatý Valentýn se bleskurychle blíží. Lidé po celém světě budou 14. února slavit svou lásku, která se neobejde bez rozdávání pěkných dárečků. A právě valentýnské dárky v podobě spodního prádla potěší a vzruší zároveň.

Nekonečně mnoho tipů

Dárky ke svatému Valentýnu mohou mít spoustu podob. Může se jednat o roztomilé drobnosti, hodnotnější dárky v podobě adrenalinových zážitků, ale i o klasiku v podobě večeře, kytičky, sladké bonboniéry či šperků. U kluků pak zajímavé poukazy a věci, které úzce souvisejí s jejich zálibami. Oblíbenými stálicemi však jsou i erotické hračky, lechtivé deskové hry pro dva a rovněž spodní či erotické prádlo.

Spodní prádlo jako synonymum nudy? To určitě ne!

Spodní prádlo jako dárek zní jak ohraná písnička, která snad ani nemůže přinést nic nového. Nenech se ale mýlit. Dámské i pánské spodní prádlo se stále nalézá v předních příčkách valentýnských dárků. Dokáže totiž potěšit, ale taktéž osvěžit sexuální život. Stačit vám bude jen správný výběr (na nějž se zaměříme) a chuť experimentovat.

Spodní prádlo pro tebe

Svému klukovi budeš nejspíš při nákupu dárků asistovat. Proto si projdeme, na co se zaměřit. V první řadě vybírejte erotické prádlo, které budeš chtít nosit i později, líbí se ti a zdá se ti být pohodlné. Dej prostor i tvému klukovi a jeho názorům. Bude to přeci on, komu se v něm budeš předvádět a koho prádlem budeš svádět.

Zleva: Love set Anais, Trixie set Anais – takové komplety, jak sama uznáš, jsou na Valentýna jak dělané.

Barvy probouzí smysly

Projděte spolu vyzývavé noční košilky, body, kostýmy, korzety, sexy soupravy či catsuity a klidně si u toho říkejte, jak byste zrovna tento kousek využili a vymýšlejte žhavé příběhy. Vítěze pak jistě najdete sami. Nemusím ani připomínat, že se nemusí jednat o nic přeplácaného. Ostatně je známé, že klukům se líbí i jednoduchá provedení. Pokud jde o barvu, překvapivě nevítězí jen červená nebo černá. Horkými favority jsou třeba barvy safíru, ametystu, smaragdu a prádlo se zajímavými vzory. Nezapomínej také na to, že ty už sexy jsi a erotické prádlo je jen vyzdvihujícím doplňkem tvé krásy. Proto také volte prádlo, které tvou krásu a postavu skutečně podtrhne.

Zleva: Obsessive Gangster, Obsessive Lilac chemise – Společně můžete pro tebe koupit jak sexy kostýmky, tak i pěkné košilky.

Tipy na valentýnské dárky pro něj i pro ni
Zleva: Anais Estee, Rita DKaren – Noční košilky mohou mít spoustu podob. Mohou být decentní i dráždivé.

Spodní prádlo pro kluky

My holky to máme s prádlem tak nějak jednodušší. Na výběr máme noční košilky, žhavé komplety a spoustu dalšího. A s čímkoli máme v podstatě šanci svého kluka dostat. U kluků je to trochu těžší, ale i tak se nějaká rada najde.

Tipy na valentýnské dárky pro něj i pro ni
Zleva: Emporio Armani, Versace – Vyhni se infantilním potiskům a vol raději elegantní kousek. Uvidíš, že to tvůj kluk ocení.

Pánské spodní prádlo je vhodné vybírat s vědomím, že muži se v něm chtějí cítit jako chlapi, ne jako děcka. Proto se vyvaruj infantilnostem a vybírej pro něj elegantnější prádlo třeba s pěkným nápisem. Pánské spodní prádlo by především mělo vyzdvihnout jeho chloubu a zadek, proto upusť od plandajících kousků.

Tipy na valentýnské dárky pro něj i pro ni
Zleva: Justin Anais, Derrick Anais – Změna je život, tak proč někdy nezkusit něco nového a zažít nepoznané?

Jestli chceš trochu změnu, vkroč do nákupu tang, pánských body, jocksů nebo průhledných slipů. Takové kousky mohou mnohdy odrazovat, ovšem divila by ses, jak se dají při hrátkách pěkně využít. Ostatně s takovými tangy alá barman se dá vymyslet spousta žhavých her, které budou mít ještě žhavější zakončení.

Široký výběr pro váš valentýnský nákup najdeš na e-shopu luxusnipradlo.cz. Využij speciálních akcí a vychutnej si erotického Valentýna na 100 %.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.