Styl a móda

Šperky v roce 2021: Jaké jsou aktuální trendy?

Letošní rok není z hlediska využívání šperků nijak výjimečný. Snad je zapotřebí zmínit jen fakt, že ubylo společenských akcí v důsledku koronavirové pandemie. I tak je ale zapotřebí konstatovat, že šperky si své místo ve společnosti najdou a obejít se bez nich fakticky nelze. Pokud v této problematice poněkud tápete, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž zaměříme na trendy letošního roku.

Poměrně výrazné náušnice

Letos se toho ženy rozhodně nebojí. Naopak, i ty nejdražší šperky se volí v duchu honosnosti a luxusu. Výrazné náušnice dokážou upoutat pozornost a rozhodně se s nimi neztratíte. Přitom se volí klasické motivy, jež nejsou nijak výrazně přeplácané. Pozornost lidí směřuje právě k uším. Volit je možné třeba výrazněji visící náušnice. Jinak není výjimkou ani trend jedné náušnice odlišné od té druhé. jen je třeba se nebát.

Návrat stříbrného lesku

Stříbro určitě není mimo. Naopak, vrací se, a to poměrně hodně. Těšit se lze na nové neotřelé variace stříbrných šperků, které jsou vkusné a hodí se k jakémukoli outfitu. Cenově se navíc dostanete úplně jinam, než by tomu bylo v případě klasického či bílého zlata.

Korálky a perly prostě baví

Je to tak. Nejčastěji se prosazují ve spojení s klasickými kovy. Sklo, plast i přírodní materiály hrají z tohoto pohledu hlavní role. Důležitá je ovšem především radost, již bude mít žena, jejíž look budou takovéto šperky doplňovat a zvýrazňovat. Především perly působí neskutečně nadčasově. Jinak není od věci vsadit i na over-size doplňky, jež se hodí k mnohým outfitům. Oblíbené jsou ale také nejrůznější řetězy. Vsadit můžete i na ty výraznější se zajímavou strukturou. odívat se na mnohé zajímavé modely šperků můžete na najdisperkyšperky.cz. Výběr tady mají opravdu bohatý.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.