Styl a móda

Shopping může být i skvělý relax

Neznám ženu, kterou by nebavilo nakupování. Jak si ale z této aktivity udělat prostředek k odpočinku a relaxaci? A jak utrácet s rozumem?

Nezapomínej na rozpočet

Ještě než se vrhneš do víru nakupování, je důležité určit si rozpočet. Pokud tě něco jako peníze netrápí, můžeš tento odstavec přeskočit. My ostatní ale musíme přemýšlet nad tím, kolik si můžeme dovolit utratit. Pokud budeš nad nákupy přemýšlet předem, rozhodně neprohloupíš. Například slevy na pobyty ti ušetří peníze, a to ne zrovna nějaké drobné. Chvilka hledání slev ti pomůže užít si nákupy i s nízkým rozpočet.

Nakupování si můžeš užít chytře, stačí jen znát pár rad.

Jak ušetřit na dárcích?

Pokud se blíží narozeniny tvého partnera, tak určitě uvažuješ nad tím, co mu darovat. Co takhle hledání dárku změnit na shopping, ze kterého budeš mít radost i ty? Ostatně noční košilky potěší oba partnery, takže koupí nějakého sexy dárku pro lechtivé zážitky rozhodně neprohloupíš. Volba takového dárku je navíc o moc zajímavější a budě tě bavit.

Investuj do sebe

Když už chceš nakupovat, neměla bys jen tak bezhlavě létat po obchodě a kupovat věci, které ti budou sloužit maximálně jeden den. Raději investuj sama do sebe a uvidíš, že z takového shoppingu budeš mít s odstupem času mnohem větší radost. Vlasová kosmetika vykouzlí zdraví pro tvůj účes a ukáže ti, že nakupovat jen pro svoje zdraví a péči o krásu se vyplatí. My ženy o sebe přece musíme pečovat jak duševně, tak fyzicky.

Luxus je někdy levnější

Posledním pravidlem shoppingu je skutečnost, že laciné kšunty rozhodně nejsou cestou, jak ušetřit peníze. Toto pravidlo platí hlavně při nákupu techniky, šperků, kosmetiky a dost možná třeba i potravin. Neváhej se tedy vždy poohlédnout po osvědčených značkách, klidně i luxusních. Potřebuješ například hodinky? Třeba takový Guess nabízí luxus, ale rozhodně není předražený a pro běžného smrtelníka nedosažitelný. Nakupování může být skvělá relaxace, ale rozhodně je zapotřebí při něm také přemýšlet. Jedině tak si ho totiž můžeš užívat častěji.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.