Styl a móda

Shamballa náramky jsou v kurzu

Existuje mnoho různých náramků, kterými máš možnost se originálně ozdobit. Jedním z nich jsou například náramky Shamballa, které jsou momentálně opravdu v kurzu. Staly se naprostou "must-have" záležitostí a to samozřejmě nejen u celebrit po celém světě, ale také u fashion milovnic. V tomto článku máš možnost dozvědět se zajímavé podrobnosti nejen o tomto doplňku a trendu.
Shamballa náramky nosí mnoho celebrit včetně Justina Biebera, Rihanny či Rytmuse. (foto: BranislavSimoncik.sk)

Historie Shamballa náramků

Když Mads Kornerup v roce 1994 v Paříži na Rue de Sévigné otevřel své první klenotnictví se Shamballa šperky nikdo netušil a ani on sám, že se Shamballa náramky včetně dalších šperků stanou doslova hitem a neodmyslitelným módním doplňkem. Úspěch se dostavil skoro ihned a Shamballa náramky i další šperky šly na dračku. Nebylo divu, když Shamballa náramky v sobě ukrývaly neotřelý design inspirovaný starou Indií a moderním skandinávským designem. Shamballa náramky začaly plnit přední stránky známých časopisů jako je například Elle, Vogue, V-magazine, Harpers Bazaar, InStyle a mnoho dalších. Samotná Shamballa je považována za další krok v Reiki, lepší léčebnou metodu.

Originalita, luxus a vkusnost v jednom

Shamballa náramky, jak už bylo řečeno, jsou inspirovány starou Indií i Skandinávií, což už samo o sobě přináší velmi nevšední dojem. Jejich originalita a punc luxusu zároveň tkví především ve zpracování náramků. Shamballa náramky jsou utvořené z ručně tkané části, jsou doplněny korálky a vylepšením mohou být i kamínky Swarovski, rubíny, diamanty, safíry a řada dalších. Nevšední jsou i barevné kombinace, které jsou u Shamballa náramků neodmyslitelné. Kombinace barev a především směs černé barvy vytváří originální styl. Shamballa náramky jsou jedním slovem překrásné a proto se neustále drží na předních příčkách v módní scéně. Jsou vhodné snad k čemukoliv, protože jejich styl se nese ve vkusném provedení a naštěstí nejsou „přeplácané“ vším možným. Je zde vidět, že platí přísloví, že v jednoduchosti je krása.
Shamballa náramky jsou v kurzu

Shamballa náramkům fandí i celebrity

Říká se, že Shamballa náramky obývají zápěstí především těch, kteří fandí nebo se věnují Hip Hopu, což samozřejmě také pravda je, ale zároveň jsou součástí i těch, kteří tomuto stylu nefandí. A kdo z celebrit na Shamballa náramky nedá absolutně dopustit? Je to například Jay-Z i jeho drahá polovička Beyonce, Lil Wayne, Kanye West, Rick Ross, TI, Heidi Klum, Demi Moore, Ashton Kutcher, Gwyneth Paltrow, Boris Becker, Mary-Kate Olsen, Michael Jordan, Lamar Odom a mnoho dalších zahraničních celebrit. Z českých je to například DJ Wich či Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

%CODE1%

Nakolik tě Shamballa náramky vyjdou?

Shamballa náramky se cenově odvíjejí podle toho, jaké kamínky nebo drahé kameny obsahují. Opravdová cenová pálka za Shamballa náramky je například dvanáct tisíc i výše. Sehnat se dají i okolo tří tisíc a samozřejmostí jsou i cenově dostupné Shamballa náramky. Pořídit je můžeš tedy už od čtyř stovek do šesti set, a pokud budeš mít kliku, klidně je seženeš i do tří stovek. Ať tak či onak Shamballa náramky určitě stojí za to doma mít.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Ano shamballa náramky jsou moc pěkný. Pěkně se lesknou. Kdybych měl trochu víc peněz, tak za těch 12 tisíc by se určitě nějaký pěkný našel 😀 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.