Styl a móda

Sexy i během spánku? Podívej se na tyto noční košilky!

Postel je nejen místem odpočinku, ale také místem, kde se správná noční košilka může stát ingrediencí vzrušujícího zážitku. Kde však hledat opravdu atraktivní košilky?

Připadej si krásná a výjimečná

Dámské noční košilky mají mnoho nesporných výhod oproti pyžamu. To je sice nejlepším společníkem ve chvíli, kdy se s tebou rozejde přítel a ty se rozhodneš strávit zbytek života v pyžamu, s kbelíkem zmrzliny v ruce a Bridget Jones v televizi. I tady ovšem mohou zasáhnout hladké a jemné košilky, protože potom, co si je oblékneš, budeš si zase připadat krásná a sexy a na toho hlupáka, co tě opustil, zapomeneš jedna dvě. Ještě bude litovat, že tě opustil. Buď sexy a vnímej se tak – není totiž až tak důležité, jestli tě při tom někdo vidí, ale jak si ty sama připadáš.

Vsaď na satén

Důležité je, aby noční košilka byla z kvalitního materiálu a dobře se nosila. Aby sis v ní připadala příjemně a pohodlně. A právě proto jsou dobrou volbou hladké lesklé košilky, které spojují obojí – budou ti zaručeně sedět a určitě si v nich budeš připadat sexy. Kromě toho, saténové košilky nepotěší jenom tebe, ale také tvého přítele. Vybírat si totiž můžeš z mnoha různých střihů a variant, které udělají vaši noc žhavější. Tvého přítele jistě potěší, když se k němu přitulíš v nějakém modelu s krajkou – obzvlášť, pokud pod ní nebudeš nic mít. Určitě ho rozhicuješ například v košilce s krajkou v oblasti ňader v červené barvě nebo třeba sexy korzetovou noční košilkou.

Noční košilka Avanua Pinky v sladce růžovém odstínu

Noční košilka Avanua Pinky v sladce růžovém odstínu

Pro klidnější spaní

Pokud jsi ale sama, nebo chceš mít klidnější noc, i pro tebe je tu schůdná cesta. Můžeš si vybrat košilku klasičtějšího střihu, která ti i tak přinese pocit pohodlí a přitažlivosti. Na druhou stranu ale její vzhled okamžitě nevybízí k sexu. Takovou variantou je například klasická bílá saténová košilka, nebo její veselejší zelená obdoba. Jistě by se ale těchto košilek dalo využít i v okamžiku, kdy se chceš přítelovi „pomstít“ – např. když přijde pozdě z hospody, i když ví, že jsi na něho čekala, zkus si vzít rajcovní košilku sladěnou do černobíla, aby věděl, že o něco přišel, ale zároveň se nedomáhal.

Elegantní noční košilka Deni v krémové barvě je sázkou na jistotu

Elegantní noční košilka Deni v krémové barvě je sázkou na jistotu

Pro žhavou zimní noc

A jako třetí variantu přidávám sexy košilky, které znamenají jediné – vášnivý sex. Třeba takové průsvitné košilky, které opravdu okatě dávají najevo, že dnešní noci nebude nikdo spát, se na tvém těle jistě dlouho neohřejí. Další možností je také erotická souprava, tvořená sexy kalhotkami a podprsenkou s krátkým závojem. Nebo co takhle odvážnější střih košilky, ze které ti budou koukat bradavky? Tvůj partner bude šílet!

Erotická souprava ho na 100 % zaujme

Erotická souprava ho na 100 % zaujme

Košilky znamenají víc

Jak vidíš, slovo košilka už nemusí znamenat jenom vytahané tričko, ve kterém spíš, nebo bavlněné košile s dětskými vzory. Mohou sloužit i jako předehra či rozptýlení po dlouhém dni. Každá žena si ráda připadá sexy a přitažlivě, tak proč by ses tak nemohla cítit i ty? Vyzkoušej si výjimečné košilky a další prádlo z KOKO-shop.cz, kde najdeš tolik zboží, že s prohlížením skončíš až o Vánocích.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.