Styl a móda

Šaty na maturák inspirované celebritami

Bude to tvoje první velká společenská událost. Maturák klepe na dveře a ty se stále nemůžeš rozhodnout, co si obléct?

Jisté je jedno – chceš být krásná, chceš, aby ti společenské šaty slušely. Inspiruj se celebritami a pořiď si šaty na maturák ušité podle posledních módních trendů!

Jednoduché, splývavé a elegantní – to jsou zásady, podle kterých aktuálně šijí plesové šaty nejslavnější návrháři. Trendem jsou především šaty antického střihu, které sluší snad každé postavě.

Letošní sezóně vévodí asymetrie a šaty na jedno rameno. „Jednoduchost společenských šatů je vyvážena originálním výstřihem, řasením nebo dlouhým rozparkem,“ upozornila Lenka Čížková ze Salonu Pretty Woman.

Jaké šaty by na maturitní ples oblékly celebrity?

Jedině takové šaty, ve kterých si budou připadat nádherné, elegantní a nepřekonatelné. Vybrali jsme pro tebe několik fotografií z letošního předávání Oskarů – určitě tě inspirují při výběrů tvých šatů na maturák.

Krásné společenské šaty

Krásné společenské šaty

Jak si můžeš všimnout barvy společenských šatů, mohou být různé – vždy by ses ale při jejich výběru měla řídit typem pleti a barvou vlasů. Letošní sezóna přeje zejména barvě starorůžové, zelenkavé nebo pudrové. „Nejoblíbenějším materiálem je hedvábný a sametový šifon, krajka a novinka v oděvném průmyslu tencel,“ uvedla Čížková.

Šaty na maturák, které sluší

Vybereš si barvu, máš představu o střihu i látce. Jenže kde ty nejkrásnější šaty na maturák pořídit? Nechat si je ušít krejčovou, která o aktuálních módních trendech nemá sebemenší představu? Zdlouhavě ji vysvětlovat, jak si šaty představuješ a stejně zůstat nepochopena?

Tudy cesta nevede. Nádherné maturitní šaty najdeš v e-shopu Salon Pretty Woman, do kterého dodává šaty německá značka eDressit. Právě ta se při šití plesových šatů inspiruje v dílnách předních módních návrhářů. Můžeš si být jistá, že zde pořídíš pouze kvalitní a trendy šaty na maturák, ve kterých budeš i ty skutečnou celebritou.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.