Styl a móda

S účesy roku 2014 už tě kluci přehlížet nebudou

Nebaví tě furt nosit ten samý účes? Jednou si vlasy stáhni do gumičky, podruhé si je rozpusť. Nebo si je třeba nech razantně zkrátit. Připravila jsem pro tebe článek, ve kterém najdeš spoustu inspirace pro rok 2014.

Dlouhé i krátké vlasy jsou in

Ať už toužíš po krátkých nebo dlouhých vlasech, jistě si v trendech pro rok 2014 vybereš. S dlouhou hřívou letos rozhodně nic nezkazíš, protože doba nahrává divočejším vlasovým kreacím. Budou se však nosit i vlasy v délce těsně pod ramena, které můžeš zvýraznit ofinou načesanou nejen dopředu, ale také ve stylu patky. Účes z dlouhých vlasů perfektně oživíš různými vlasovými doplňky. A pokud si je vyčešeš, neboj se objemu.

Oblíbené jsou i střihy v délce mikáda, které by měly působit vzdušným dojmem. Perfektní jsou také krátké vlasy, které můžeš nosit ve stylu vrabčího hnízda i jako ležérní eleganci. Takové střihy jsou téměř bezúdržbové a rafinovaný účes z nich vytvoříš raz dva. Rošťácké účesy, které před lety světu ukázala Halle Berry, si v roce 2014 opět získávají pozornost.

Nech se učesat v kadeřnickém salónu

Chystáš se třeba na ples či svatbu? Chceš se vyparádit pro jinou zvláštní příležitost? Nech se učesat od profesionální kadeřnice, která tvé vlasy upraví podle tvých představ. Specialistka navíc bude mít všechny trendy pod placem. Budeš mít jistotu, že každý vlas bude opravdu držet na svém místě. Pokud si zároveň necháš vlasy ostříhat nebo obarvit, zohlední i tvar tvého obličeje a odstín pleti.

Jestliže máš kulatý obličej, budou ti slušet polodlouhé vlasy, které ho částečně překryjí a tím i opticky zúží. Pro hranaté rysy se nejvíc hodí asymetrické účesy. Jsi majitelkou oválného obličeje? Vůbec nic nemusíš řešit, budou ti lichotit rozpuštěné i sepnuté vlasy.

Nepodceňuj péči o své vlasy

Jakmile vyjdeš z kadeřnictví, tvé vlasy budou perfektně načesané a ty se budeš cítit sebevědomě a sexy. Jak to ale udělat, abys hned druhý den ráno nevypadala jako šmudla? Úpravu vlasů prober i se svou kadeřnicí. Základem péče je samozřejmě kvalitní šampon určený pro tvůj typ vlasů. Dál si vezmi k ruce fén, kulmu a žehličku. Nezapomeň ani na vosk, gel, lak a další užitečné stylingové přípravky, na kterých se většinou nevyplatí šetřit.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.