Styl a móda

Rozkošná a sexy, to je vůně Playboy Play It Pin Up

Objev všechny podoby osobitého stylu s novou vůní Playboy Play It Pin Up a vyhraj profesionální focení, na které nezapomeneš. I ty můžeš být Pin Up měsíce!

Okouzlující troufalost

Playboy zajíček je zárukou smyslnosti, hravosti a obdivu k ženské kráse, stejně jako vůně Playboy Play It Pin Up. Novinka tě provede světem unikátního stylu Pin Up v jeho moderní podobě. Chceš být okouzlujícím symbolem ženskosti? Svěží vůně s koketním podtónem je plná štěstí a sebevědomí, které si získá obdiv okolí už při prvním použití. Díky Playboy Play It Pin Up můžeš být neodolatelnou ikonou i ty.

Sladký obal si zamiluješ

Krabička vůně je inspirovaná originálními pin-up plakáty, které zaujmou na první pohled. Blonďatá kočka vysedává na zaječí hlavě s výraznou růžovou stuhou, jenž nahradila klasický motýlek. Vintage spodní prádlo skvěle ladí se světle modrým podkladem připomínajícím síťované punčochy! A flakon? Ten se svými zaječími oušky a svůdnou mašlí přímo láká k vystavení na nějaké hodně viditelné místo.

Sex-appeal s překvapením

Sladká vůně s dávkou troufalosti má velmi pestrou hlavu, ve které čaruje bergamot společně s ananasem a krémovým broskvovým nektarem.

Srdce probouzí nostalgickou vzpomínku na cukrovou vatu, divokou růži a exotický jasmán. Kombinace je to velmi hravá, stejně jako samotný Pin Up styl.

Základ ukrývá exkluzivní benzoin hrající na schovávanou s kašmírem, santalovým dřevem, tropickou pačulí a špetkou pražené mandle.

Základní kámen pro Pin Up sbírku

Playboy 
Play It Pin Up není jen pouhá vůně, ale i sběratelský unikát. Každý rok hodlá Playboy vytvořit novou vůni, jenž přijde s novým Pin Up designem. Tento kousek historie ti tak vždy připomene, že sexy trendy jsou úžasně nesmrtelné.

Staň se Pin Up měsíce

Díky Playboy Fragrances můžeš vyhrát profesionální focení a sadu nové vůně! Nahraj svoji fotku ve stylu Pin Up do naší facebookové aplikace a sbírej hlasy až do konce dubna! Pin Up měsíce vyhrává sadu nové vůně Play It Pin Up a profesionální focení + dalších 9 v pořadí odměníme sadou Play It Pin Up. Více podrobností se dozvíš zde či na webu Playboy vůní.

Staň se Pin Up měsíce

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.