Styl a móda

RECENZE: Pestrobarevné flash tetování AURORA GoldenTats

Je tady již třetí recenze na dočasné tetování. Místo zlaté, stříbrné a černé se dnes podíváme na mnohem veselejší barvičky! Před námi je totiž recenze na pestrobarevné tetování AURORA.

GoldenTats a sada Aurora

„Tyto GoldenTats jsou pojmenované podle bohyně Aurory – římské bohyně úsvitu a jitřních červánků. Aurora vystupuje jako obdoba řecké Éós. ak tohle je kousek citace z e-shopu GoldenTats u sady AURORA, která by vám měla alespoň trochu popsat, o co u sady jde. Pestré barvičky jsou velmi veselé, zaujmou na první pohled a navíc jsou skutečně vidět.

RECENZE: Pestrobarevné flash tetování AURORA GoldenTats

Já a sada EUTERPÉ

Když jsem uviděla tohle krásné veselé tetování, ihned mi bylo jasné, kde umístím jednotlivé kousky! Nejvíce mě zaujala velká barevná pusa, kterou jsem se rozhodla vytetovat na vnitřní stranu zápěstí. Když jsem si tam tento ornament vytetovala, přiznám se, že jsem byla překvapená a vzpomněla jsem si na dětská léta. Pochopitelně záleží na vkusu a tom, jak každý barevné tetování vnímá. Já pravděpodobně zůstanou fanynkou těch zlatých a stříbrných.

RECENZE: Pestrobarevné flash tetování AURORA GoldenTats

Aplikace a výdrž

Aplikace je velmi jednoduchá. Stačí si vybrat motiv, který vás zaujal, umístit jej na vhodné místo a polít vodou. Pak vyčkáme 30 vteřin a hle! Máme skvělé tetování. Aplikace je prostě velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Postup u pestrobarevného balení je stejný jako u zlatých a stříbrných tetování.

RECENZE: Pestrobarevné flash tetování AURORA GoldenTats

Pokud tetování správně aplikujete, můžete se těšit až na 6denní výdrž a kdyby vás náhodou symbol třeba omrzel, dá se odstranit lihem nebo olejíčkem. Tak co myslíte dámy? Jak na vás zapůsobila nálož barev v sadě AURORA? Líbí se vám, nebo je podle vás spíše pro mladší ročníky? Sadu lze zakoupit pochopitelně na GoldenTats.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.