Styl a móda

RECENZE: Otestovala jsem stylingové novinky od značky Aussie

Aussie je tady s novou řadou stylingových produktů, kterou jsem měla možnost pořádně vyzkoušet. Jak jsem byla s jednotlivými produkty spokojená nejen já, ale i moje vlasy? Podívej se na recenzi!

Pro rozhýbání účesu

Některé vlasové kreace je zapotřebí zafixovat, jinak jsou s prvním poryvem větru fuč. Mám ráda, když účes drží, ale jsem doopravdy alergická na slepené a absolutně nehybné účesy, která mají do přirozeného vzhledu vlasů hodně daleko. Byla jsem tak hodně zvědavá, jak Aussie tento nešvar velkého množství produktů řeší. Řada od Aussie obsahuje dva laky na vlasy a dvě pěnová tužidla, přičemž každý z těchto výrobků nabízí dvojí účinek.

Lak na vlasy Aussie Miracle Volume & Hold

Aussie Miracle

Jako další se mi dostal do hledáčku lak pro objem a zpevnění Miracle Volume + Hold. Výtažek z australských mořských řas vlasy lehce a pružně zpevní. Tento lak mohu doporučit pro bohémské účesy, které na první pohled mohou působit tak trošku rozevlátě, ale i tak je zapotřebí zachovávat jejich tvar. Lakům dodávajícím objem většinou moc nevěřím, ale musím uznat, že Aussie má doopravdy schopnost účes hezky nadzvednout a opticky ho zvětšit. Baví mě, že účes lze za pomoci jednotlivých dávek laku hezky vytvarovat jen za pomoci prstů.

Lak na vlasy Aussie Miracle Shine & Hold

Aussie Miracle

Lak s výtažkem z kůry australské divoké třešně by měl kadeřím dodávat zářivý lesk a účesu pohyb. Vyzkoušela jsem ho na jeden účes ve stylu pin-up, který se vyznačuje právě velkými asymetrickými kadeřemi. Už při prvním použití jsem byla velmi spokojená s aplikátorem. Díky menším kapkám lak opravdu rychle zasychá a není problém nanést ho na vlasy rovnoměrně. Vlasy jsem neměla slepené a po použití laku jsem si nepřipadala, jak kdybych si nasadila helmu. To je skvělé i vzhledem k tomu, že lak vydržel po celé odpoledne, kdy jsem účes měla.

Pěnové tužidlo Aussie Miracle Curl Define & Shine

Aussie Miracle

Pěnové tužidlo Miracle Curl Define + Shine obsahuje stejně jako první zmíněný lak výtažek z kůry australské divoké třešně. Vyzkoušela jsem ho o jednom slunečném víkendu, protože jsem si chtěla ověřit, zda-li doopravdy dokáže vlasy rozzářit. Lokny se na slučníku doopravdy krásně leskly a držely, i když foukal silnější vítr. Tužidlo můžu doporučit, pokud chceš, aby účes působil přirozeně a sama si chceš zvolit, jak moc chceš jeho jednotlivé části zafixovat. Zároveň ještě musím dodat, že toto tužidlo opravdu krásně voní!

Pěnové tužidlo Aussie Miracle Volume & Conditioning

Aussie Miracle

Pěnové tužidlo pro objem a péči obsahuje výtažek z australských mořských řas. Tužidlo je velmi lehoučké a snadno se nanáší do vlasů. Celý účes zanechává hodně objemný a provzdušněný. Toto tužidlo používám nyní asi nejčastěji, protože kromě jiného chrání také před škodlivými vnějšími vlivy. Ráda účesy střídám, ale protože sama nemám moc vlasů, ocením dodání objemu a skutečnost, že tužidlo vlasy nějak nezatěžuje. Také jsem si všimla toho, že se mi vlasy již tak moc nelámou, což považuji za takovou malou osobní výhru.

Můj verdikt nad celou řadou

Všechny představené produkty jsou již dostupné v obchodech, každý za doporučenou cenu 149 Kč. Za takovou částku nabízí opravdu hodně muziky. Jako jednu z hlavních předností považuji jejich schopnost účes zafixovat bez toho, aby vypadal nepřirozeně. Vlasy stále zůstávají v pohybu. Pokud potřebuješ udržet na hlavě něco divočejšího, tak pro tebe tato řada není, ale pokud chceš mít přirozený a neslepený účes, s novinkami od Aussie nešlápneš vedle.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.