Styl a móda

RECENZE: Metalické flash tetování EUTERPÉ GoldenTats

Je tady již druhá recenze na tetování GoldenTats! Opět se podíváme na tetování z BOHO STYLU. Tentokrát se mrkneme na plátíčko, které se jmenuje po EUTERPÉ, což byla v řecké mytologii dcerou nejvyššího boha Dia a bohyně paměti Mnémosyné. Pojďte se společně se mnou podívat na tyto tetování!

GoldenTats a sada EUTERPÉ

„Podle múzy Euterpé jsme pojmenovali toto platíčko Golden Tats. Múzy jsou řeckou mytologií považovány za bohyně všech múzických umění. Zrodily se jako dcery nejvyššího boha – Dia a bohyně paměti – Mnémosyné.“ Tak tohle je kousek citace z e-shopu GoldenTats u sady EUTERPÉ, která by Vám měla alespoň trochu popsaT, o co u této sady jde. Oslňující a mýtické dočasné tetování je zde pro všechny milovnice netradičního stylu.

Já a sada EUTERPÉ

Mně osobně se tato sada velmi líbí. Zaujaly mě velmi překřížené šípy, které si umím představit klidně v dekoltu nebo na podbřišku či zápěstí. Tenhle tvar bych prostě dokázala umístit téměř všude. Další tetování, které mě zaujalo, je náramek, který kombinuje černou, zlatou, ale i stříbrnou barvičku. Zde mi to trochu připomíná nějaký indiánský styl, což se mi líbí! Na tomto platíčku najdeme opět osm tetování. Krom kosočtverců, které mě opravdu nezaujaly, hodnotím sadu EUTERPÉ jako povedenou a pokud se symboly dobře umístí, může vše pěkně vyniknout.

RECENZE: Metalické flash tetování EUTERPÉ GoldenTats

Aplikace a výdrž

Aplikace je velmi jednoduchá. Stačí si vybrat motiv, který Vás zaujal, umístit jej na vhodné místo a polít vodou. Pak vyčkáme 30 vteřin a hle! Máme skvělé tetování na světě, nebo spíše na těle! Aplikace je prostě velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

RECENZE: Metalické flash tetování EUTERPÉ GoldenTats

Pokud tetování správně aplikujete, můžete se těšit až na 6denní výdrž a kdyby vás náhodou symbol třeba omrzel, dá se odstranit lihem nebo olejíčkem. A jak zaujala sada EUTERPÉ? Líbí se vám, nebo tenhle styl není nic pro vás? Sadu lze zakoupit pochopitelně na GoldenTats.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.