Styl a móda

Rande na Valentýna? Vol červenou!

O svátku všech zamilovaných tě jistě čeká nějaké to pozvání do kina nebo na večeři. Pokud jsi singl, můžeš třeba právě v tento den někoho potkat. A co si oháknout, abys vždy zaujala?

Pokud jsi s klukem už nějaký měsíc nebo spolu teprve začínáte, je lepší vzít si pokaždé něco trochu jiného. A čím ho překvapíš v jakémkoliv případě? Čti dál a uvidíš. Máš zvolit něco romantického nebo sexy? V každém případě ale záleží tobě, v čem se cítíš dobře a co si chceš vzít, ale každopádně se můžeš inspirovat. Nejlepší barva na Valentýna, která klukům přijde sexy, je červená. Tak hurá do toho!

1. RANDE s novým objevem

Jestli jdeš na rande s klukem, který se ti dlouho líbí a nevíš co na sebe, mám pro tebe řešení. Červené nebo černé šaty jsou to pravé. Pokud je nakombinuješ s punčochami černé barvy, bude to vypadat moc hezky. A s teplým kabátem určitě neumrzneš!

Pokud zvolíš sexy šaty, určitě nic nezkazíš.
zdroj: asos-media.com

2. Párty s holkama!

Pokud kluka nemáš a vyrážíš s kámoškama na tah, mám pro tebe několik tipů, jak právě tam někoho zaujmout. I jeansy či legíny můžou vypadat úžasně. A navíc kluci legíny zkrátka milují.

Ve správné kombinaci se budeš líbit ve všem!
zdroj: tally-weijl.com

3. Pokud s klukem chodíš už delší dobu

Jestli s klukem chodíš už delší dobu, určitě ho budeš chtít mile překvapit. Co si pod sukni vzít sexy podvazky, o kterých nebude vědět? Potom bude určitě koukat! Těchto doplňků existuje celá řada, takže i když jsi už v tomhle profík, určitě si vybereš.

Černá a červená je nerozlučná kombinace
I malý červený doplněk ti změní postelový outfit v nezapomenutelný.
zdroj: polyvore.com

Sukně může vypadat jakkoliv
Sukně může vypadat nenápadně. To, co ale bude pod ní, už vůbec nenápadné nebude!
zdroj: polyvore.com

4. Jste teprve na začátku?

Jsi s klukem jen chviličku? I to není žádný problém. Nemusíš s ním hned spát, protože je Valentýn a spolužačky tvrdí, že je to prostě povinnost. Vzít si na sebe můžeš romantické tričko nebo tílko a líbit se určitě také budeš.

Halenka z Lindexu
Halenky z Lindexu budou na Valentýna skvělou volbou.
zdroj: lindex.com

5. Svůdná až večer!

Překvapit ho můžeš také až v noci. Nová podprsenka či kalhotky ho také nenechají chladným! V New Yorkeru mají dokonce kolekci na toto téma. Určitě si vybereš i ty. Toto prádlo určitě zvedne nejen sebevědomí.

Prádlo z New Yorkeru
Košilka či podprsenka? Je to na tobě!
zdroj: newyorker.de

Ať už si oblékneš romantické šaty nebo sexy podvazky, pokud tě má tvůj miláček rád, líbit se mu budeš v každém kousku. Když na to přijde, můžete tento svátek oslavit i jiný den. Hlavně ať se povede a ty jsi šťastná ještě dlouhou dobu.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.