Styl a móda

Průhledné kabelky jsou hitem

Kabelky jsou zajisté pro tebe vášní, která nikdy nevyprchá. Vždy okukuješ nové trendy a nové kabelky si vybíráš pečlivě, aby si s nimi zazářila a byla jsi in. Chceš si doplnit svou sbírku kabelek a nedělá ti problém udržet pořádný obsah bez papírků a nepotřebných obalů od tyčinek? Pak budou pro tebe skvělou volbou průhledné kabelky Furla, které si získaly už mnoho srdcí.

Rychlé kabelkové vzplanutí

Kdo by si kdy řekl, že průhledné kabelky se stanou žádanými módními trendy, když většina žen bojuje s kabelkovou nepořádností a za každou cenu chtějí ponechat kabelkový bordýlek v naprosté anonymitě. Nejdříve se průhledné kabelky začaly vyskytovat na několika módních přehlídkách slavných návrhářů, ale nikdo tomu nevěnoval takovou pozornost. Pak přišla spoušť nového trendu, kterou byla jarní a letošní kolekce kaučukových kabelek Candy bags, od italské značky Furla. Mnoha návrhářům se přivalila nová inspirace a na řadu tak přijdou další vymazlené kousky. Během krátké chvíle si průhledné kabelky získaly tolik obdivovatelek, které netrpělivě vyčkávaly na to, až se kousky dostanou do prodeje a hladově se do jejich koupě vrhly tak, že bylo během pár chvilek vyprodáno. U nás si na ten největší boom budeme muset ještě nějakou chvilku počkat. Ale pokud tě parádní průhledné kabelky nadchly a lákají tě, můžeš je pořídit v zahraničních e-shopech, aukčních serverech a při troše štěstí i zde v nějakém bazárku.

H&M - Fashion Against Aids
H&M - Fashion Against Aids

Nic očím neunikne

Průhledné kabelky jsou in a nemít alespoň jeden kousek, by byla opravdu škoda. Přesto mají jednu nevýhodu, kterou je právě jejich průhlednost, při které je vidět i sebemenší detail toho, co v kabelce ukrýváš. Pokud si tak trošku na vážkách, průhledné kabelky se ti líbí, ale na druhou stranu nechceš dát příliš na odiv obsah své kabelky, můžeš zvolit sytější barvy nebo výraznější vzory, které obsah z velké části zakryjí. Pokud ti to neva, můžeš zvolit i bezbarvé průhledné kabelky.

%CODE1%

Originalita a žádaná letní barevnost

Průhledné kabelky Candy bags jsou nepřehlédnutelné, o čemž není pochyb. Cena v zahraničí se pohybuje okolo 170 EUR, tedy něco kolem 4 200 Kč. Ačkoliv mají průhledné kabelky styl klasických kabelek, jsou originální svými veselými barvičkami, které jsou nezbytným doplňkem léta a díky tomu jsou nepostradatelné v trendu barevných bloků. Jestli se ti plastové, zároveň průhledné kabelky, zdají až moc výrazné, můžeš zvolit půlenou variantu, kdy část kabelky bude v klasickém látkovém stylu a část průhledná.

Originální průhledná igelitka

Průhledné kabelky se dočkaly svého parťáka, kterým je průhledná igelitka. I ta si získala mnoho srdcí tak, že byla během krátké chvilky vyprodaná. Tato průhledná taška, ačkoliv má opravdu styl igelitky, má zkrátka něco do sebe a hodí se nejen na normální nošení, ale bude i skvělým plážovým doplňkem.

3 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Je to fajn, co já vím…třeba k vodě, kdy chceme, aby všichni okukovali, jaký časopis čteme a jaké máme moderní osušky =D Když průhlednou kabelku/tašku, volím na rychlé malé nákupy síťovku, ale tohle plastové cosi se mi fakt nelíbí 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.