Styl a móda

Proč je Amerika rájem stylového oblečení za super ceny?

V USA nakoupíš moderní a značkové hadříky za ceny, které jsou o poznání výhodnější než u nás. To není žádné tajemství. Dost možná ale nevíš, že vybírat z široké nabídky značek za férové ceny můžeš i ty!

I když člověk narazí občas na výjimky, obecně nabízí značkové oblečení mnohem větší kvalitu a výdrž. Ve výsledku je takové oblečení mnohem levnější a vydrží ve tvém šatníku do doby, dokud ho chceš doopravdy nosit. Pestrobarevnost zahraničních značek je pak už jen hodně příjemný bonus, jenž ocení každý, kdo hledá originalitu a nevšednost.

Hello Kitty není jen pro holčičky

Notoricky známá postavička roztomilé kočky se sice objevuje i na dětském zboží, ale to rozhodně není důvod, proč zanevřít na Hello Kitty doplňky, kraťásky a třeba i slušivá pyžámka a plavky. Roztomilé kousky ti udělají radost a sama tak zjistíš, že Hello Kitty je skvělou společnicí pro chvíle lenošení a pohody.

Hello Kitty má patent na roztomilost.

Za přírodou v oblečení Geographical Norway

Na podpatky a sukně tě moc neužije? Jasně, vždyť outdoor pohyb je mnohem větší zábava než chození po obchoďáku. Na výlet do terénu potřebuješ funkční oděv, ve kterém se budeš cítit pohodlně. Milovnice přírody tak určitě zaujme značka Geographical Norway. Ta nabízí lehké bundy, kraťasy a také velmi pěkné mikiny. Geographical Norway je odborníkem na funkčnost, a proto se nemusíš bát, že se při intenzivní aktivitě budeš cítit nesvá.


Geographical Norway je outdoorová značka, která má šmrnc!

Surfařské oblečení Quicksilver

Australské oblečení Quicksilver je pojem nejen ve světě mořských vln. Pestré modely a nové kolekce se hodí na každodenní nošení a konkrétně pánská polo trička Quicksilver neudělají ostudu ani na formálnějších akcích. Jakmile máš oblečeného přítele, je čas myslet na sebe. Quicksilver je totiž bratříčkem značky Roxy, která ženám doopravdy vidí do hlavy a každou sezónu naděluje pořádnou dávků trendů.

Quicksilver nejsou jen pohodová trička, ale i slušivé košile.
Quicksilver nejsou jen pohodová trička, ale i slušivé košile.

Za nákupy před sezónou

Nyní navíc můžeš využít skvělých slev na značkové oblečení, které určitě po zbytek roku ještě využiješ. Zjisti sama, jaké je to nakupovat za bezkonkurenční ceny.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.