Styl a móda

Pro originální kreace, moderní styl i slavnostní příležitosti! Proč vyzkoušet clip-in sady?

Toužíte po dlouhých vlasech, se kterými vykouzlíte nejednu vlasovou kreaci? Již nemusíte čekat, řešení pro vás přináší clip-in sady.

Osvědčená cesta ke krásnému účesu

Péče o dlouhé vlasy vyžaduje velké množství času a trpělivosti. Bohužel ani pečlivý přístup a používání kvalitní vlasové kosmetiky často nevede k požadovanému výsledku v podobě dlouhých, hustých a na pohled zdravých vlasů, ze kterých je možné vytvářit atraktivní vlasové kreace pro libovolné příležitosti. Pochopitelně existuje celá řada způsobů, jak docílit dlouhých vlasů. Zajímavou a bez diskuze nejpopulárnější volbou při prodloužení a zahuštění účesu jsou clip-in vlasy. Život s nimi je až překvapivě snadný. Jejich hlavní výhodou je snadná aplikace a fakt, že při jejich používání vás nic nesvazuje, protože se nejedná o permanentní metodu. Kdykoli je můžete odložit. To z nich dělá ideálního společníka pro ženy, pro které je účes vizitkou a součástí originálního stylu. Clip-in vlasy se hodí jak pro každodenní nošení, tak pro slavností události od večírku po ples či svatbu.

Jak si vybrat tu správnou clip-in sadu?

Cílem pochopitelně je, aby clip-in vlasy zcela přirozeně splynuly s vlastními vlasy. Při správném výběru to je určitě možné, nicméně zde je opravdu velmi důležité upozornit na to, že je zapotřebí nakupovat s rozvahou. V první řadě se rozhodně nevyplatí kupovat nekvalitní výrobky. Na fotografii sice mohou vypadat skvěle, ale ve skutečnosti jsou nepoužitelné. Materiál, ze kterého je sada vyrobena, hraje hlavní roli. Mezi novinkami tak jednoznačně doporučujeme clip-in sady vyrobené z nejnovější verze technologicky nejvyspělejšího vlákna na výrobu příčesků – japonského kanekalonu. Toto vlákno je věrnou kopií lidského vlasu, navíc je teplotně odolné a barevně stálé. Díky tomu je možné vlasy tvarovat do 160°C (žehlení a natáčení není problém) a vytvářet tak zajímavé účesy, které skvěle drží. Takové vlasy jsou k nerozeznání od pravých vlasů, což je přesně to, o co jde!

Odstín dle vašich představ

Výběr odstínu je základním kamenem přirozeného vzhledu, a proto je nejdříve nutné ujasnit si, zda-li chcete vlasům dodat hustotu, objem a délku, nebo chcete zároveň díky použití pramenů ze sady docílit například podbarvení či úchvatného melíru. Dle toho pak vybíráte vhodný odstín a prakticky i sadu. Standardně jsou k dispozici 12 dílné a 7 dílné sady clip-in vlasů. Ty navíc mohou být předupravené do rovné, nebo vlnité struktury. Pro maximální a rovnoměrné pokrytí celé hlavy je vhodné ihned šáhnout po sadě s 12 díly. Ty mají různou šířku, díky čemuž je snadnější dosáhnout přirozeného looku. V mnoha odstínech je vždy možné vybrat si takový, který bude pasovat.

Hit, který nepřestává bavit

Prodloužit si a zahustit vlasy použitím clip-in vlasů je jednoduché a výsledek je často dechberoucí. Právě to dělá z clip-in vlasů čím dál populárnější volbu. Toužíte i vy zjistit, jaké je to mít bujnou kštici? Chcete mít skutečně dlouhé vlasy? Clip-in sady vyrobené z avizovaného japonského kanekalonu zakoupíte na stránkách nákupního portálu pro ženy Světové zboží. Pokud si nebudete vědět rady s odstínem, obchod vám pomůže vybrat nejvhodnější variantu a odstín přímo na míru. Vy si pak můžete užívat nového pocitu a nových účesů, se kterými můžete skutečně zazářit.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.