Styl a móda

Přidej se mezi fotomodelky

Myslíš si, že jsi fotogenická? Chceš zkusit štěstí ve světě modelingu, ale nevíš, jak začít? Začti se do následujícího článku a zjistíš, že existuje jedno velmi jednoduché řešení, které je navíc absolutně zdarma. Nic neriskuješ a je pouze na tobě, jak moc to s kariérou fotomodelky myslíš vážně. Jsi připravená jít do toho a ukázat ostatním, že ty na to máš?
Chceš se stát modelkou, ale nevíš, jak pořádně začít? Možná tě překvapí, že stačí opravdu málo!

Neboj se prezentovat

Za úspěchem každé modelky či fotomodelky stojí především její odhodlání a neustálý tah na branku. Pokud budeš sedět doma a vysedávat v koutě, těžko si tě všimne nějaký fotograf, agentura či módní značka. Pro svůj osud musíš něco udělat a možná tě samotnou překvapí, že to nemusí být nic extra velkého. Pro začátek stačí registrace na webu s fotografiemi modelů a modelek, kde se zároveň soustředí velké množství profesionálních fotografů. Jedním takovým webem jsou i Foto-Modelky.cz, kde si můžeš vytvořit svůj profil zcela zdarma. Velkou výhodou je, že nemusíš hned nahrát nějaké profesionální fotky. Stačí několik základních, na kterých si přijdeš nejhezčí a mají dostatečnou výpovědní hodnotu.

Získej první zkušenosti

Mnoho dívek a žen ztroskotá na tom, že nemají dostatečné sebevědomí a bojí se, že si jich nikdo nevšimne. Jakmile budeš mít vytvoření profil na Foto-Modelky.cz, neváhej kontaktovat agentury či konkrétní fotografy, kteří tě zaujmou svými referencemi. Na webu navíc najdeš i zajímavý přehled chystaných castingů, na které se můžeš přihlásit. Vylepšuj svou online prezentaci a neboj se komunikovat s okolím. Pouze tak získáš zkušenosti a můžeš si tě všimnout agentura či firma, jenž bude hledat zajímavou tvář pro reklamní kampaň, společenskou akci či focení do časopisu.

Nahota není základ úspěchu

Většina internetových katalogů modelek je lákavým zdrojem pro různé úchyly a lovce, kteří se snaží zaregistrované uživatelky přemluvit k erotickému focení a poskytnutí všemožných služeb, o nichž se mi nechce ani zmiňovat. Na prvním místě je tak vždy obezřetnost. Server Foto-Modelky.cz má vše pevně ve svých rukou a u každého fotografa najdeš tak kompletní popis a jeho dílo. Vždycky tak víš, s kým máš tu čest. K dispozici je navíc i diskuzní fórum plné zajímavých nabídek a postřehů. Vše doplňuje množství praktických článků a blog pro začínající modelky. Tak co, už víš, jak do toho skočit?

4 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

  • pokud se můžu vyjádřit k tomu, co sem tak viděla od různých fotografů, problém je v tom, že člověk by měl vážit 40kg i s postelí, a vypadat jako z plastu…

  • -a vypadat jako z plastu… >>to delaj az ty fotoGRAFICI v PC ty plastovy panny 🙂
    -Většina internetových katalogů modelek je lákavým zdrojem pro různé úchyly a lovce, kteří se snaží zaregistrované uživatelky přemluvit k erotickému focení a poskytnutí všemožných služeb, o nichž se mi nechce ani zmiňovat. Na prvním místě je tak vždy obezřetnost. >> ono to bude taky asi tim ze jsme malej trh, holky co na to maji fotit reklamu a obleceny foceni za honorar tak jsou v jedne z nekolika malo agentur, zbytek bud foti obleceny jen jako privydelek anebo zadarmo a nebo fotej prave hambarny za penize coz nemusi nutne znamenat hned erotiku .

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.