Styl a móda

Před dovolenou si udělej výlet za módními trendy

Nevíš, jaké novinky v módě se zrovna nosí? Podívej se na přehlídku zajímavých tipů na letní outfity, ve kterých si můžeš ty a tvůj partner užívat sluníčko na 100 %!

Pro pány pohoda s puncem exkluzivity

Ve vytahaném tričku a sešmajdaných sandálech člověk moc parády nenadělá, třebaže právě tahle kombinace je na ulicích vidět poměrně často. Pasuj se sama do role osobní vizážistky tvého partnera a neváhej zabrouzdat do světa značkového oblečení. Takový Tommy-Hilfiger je v pánské módě pojem a pro letošní sezónu nabízí nepřehlédnutelné kousky. Jasnou volbou při ladění pohodlného, ale stále dostatečně elegantního looku, jsou košile. Kvalitní bavlněná košile s nenápadnou výšivkou se hodí prakticky ke všemu. Když už na to přijde a muž si to může dovolit, může košili při letních vedrech nosit klidně i zcela rozepnutou.

Pohodlný top v šatníku nesmí chybět

Zapomeň na klasická trička a při sestavování vyletněného outfitu se zaměř na tílka a líbivé topy, kterou jsou vzdušné a velmi pohodlné. Určitě není zapotřebí obávat se výrazných vzorů. Mnoho žen se stydí odhalit ramena, což je velká škoda, protože trošku holé kůže dodá šmrnc a dokáže zaujmout. Mezi trendy se zabydlely květinové vzory, takže pokud chceš trošku romantiky, neboj se potisků s kvítky.

Před dovolenou si udělej výlet za módními trendy

Musí kabelka ladit?

Jaká je jedna z hlavních módních pouček? Barva dámské kabelky by měla ladit s botami! Zapomeň na rebélii a snaž se toto pravidlo mít na paměti i během letošní sezóny. Nemusíš se držet úplně všech barevných tónů, ale nejvýraznější prvek by měl vždy korespondovat s tím, který zdobí dámské boty. Při výběru konkrétního kousku si vzpomeň na to, jak moc je nepohodlné trávit procházky na vysokém podpatku. Ideální volbou je tak alespoň klínek. Efekt je stejný jako u jehly, ale pohodlí je nesrovnatelně větší. Dámské boty na léto by měly být určitě otevřené a určitě nespoléhej na to, že si nějaké zakoupíš třeba až na dovolené, kde s největší pravděpodobností narazíš buď jen na napodobeniny, nebo naopak velmi předražené outletové zboží. Ostatně vyrazit na dovolenou už vyzbrojená pořádným outfitem je vcelku fajn, no ne?

Před dovolenou si udělej výlet za módními trendy

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.