Styl a móda

Praktická elegance pro pány? Odpovědí jsou tašky přes rameno!

Dámská a pánská móda je odlišná nejen ve svém vzhledu, ale někdy i v praktičnosti. Zatímco na ženském oblečení člověk většinou marně hledá pořádné kapsy, pánové mají ve zvyku v hlubokých kapsách kalhot či sak nosit všelico.  Ne vždy se však v zákoutích oblečení najde dostatek prostoru pro důležité věci, jako jsou papírové dokumenty nebo třeba tablet. Co s tím?

Neváhejte partnerovi pořádně poradit. Muži umí praktické tipy, díky kterým jim to navíc bude slušet, pořádně ocenit. Kufříky jsou pro starší ročníky a jsou dost neskladené. Batohy pak mohou působit až příliš neformálně, zejména pokud se chystáte na pracovní schůzku. Jak tedy problém vyřešit? Pořiďte partnerovi elegantní pánskou tašku přes rameno!

Hlavní výhody tašky

Kvalitní pánská taška přes rameno nejen pomůže lépe zorganizovat všechno potřebné, co s sebou člověk nosí, ale také jako doplněk působí velmi seriózně. Při pracovních schůzkách, zejména s potenciálními klienty nebo u pohovorů při hledání zaměstnání, mnoho lidí sází na první dojem. Organizovaný a elegantní vzhled v těchto případech výrazně zaboduje a připraví živnou půdu pro produktivní jednání.

Díky vnitřnímu rozdělení tašek odpadá zoufalé přehrabování ve změti klíčů, papírů a svačiny. Stačí si určít, kde má každá položka své místo. Díky stylové tašce přes rameno přestanou muži zbytečně ztrácet čas.

Jakou vybrat?

Při výběru tašky musíte dávat pozor hned na několik aspektů, zejména pokud ji vybíráte jako dárek. Zaměřte se především na:

Materiál

Pokud chcete, aby taška vydržela opravdu dlouho, bude nejlépe, když zvolíte koženou variantu. Kvalitní kůže je flexibilní a jen tak se neodře. Zvolit také můžete tašku ze syntetických materiálů, které bývají cenově o něco dostupnější.

Velikost

Nemá smysl kupovat příliš velkou tašku někomu, kdo s sebou nosí jenom pár maličkostí. Snažte se vždy zvolit verzi, která co nejvíce odpovídá skutečným potřebám člověka, který bude tašku nosit.

Barvu

Dámy jsou mistryně ve spojování svého outfitu s barvou kabelky. Pánům tento cit často chybí. Neutrální černá taška se sakem je základ, ale když vhodně spojíte hnědou koženou tašku s odpovídajícím páskem a botami, máte doma gentlemana.

Možné doplňky

Pánská peněženka představuje výborný doplněk při nákupu tašky přes rameno a poskytuje maximum možností pro organizaci a uložení cenností. Elegantní kousky působí reprezentativním dojmem. Je třeba myslet na to, že muži ukazují peněženku například v restauraci nebo při jednání. I tento doplněk tak hraje roli v celkovém image. Pánská peněženka by jednoznačně měla nabízet praktické přihrádky, nicméně dává smysl myslet také na její tloušťku. Čím užší, tím lepší.

Kde hledat tašky pro muže?

Širokou nabídku pánských tašek přes rameno najdete na stránkách internetového obchodu BAAG. Pořídite zde velké i malé tašky vhodné pro každou příležitost. Na výběr máte z mnoha kožených i syntetických tašek, které vypadají skvěle a mají velmi sympatickou cenu. V e-shopu najdete i další vhodné doplňky v podobě již zmíněných pánských peněženek či spon na peníze. Vše je doručeno bleskově do druhého dne a při nákup nad 1000 Kč neplatíte nic za dopravu. Pokud tak chcete ušetřit a vybrat partnerovi skvělý dárek, už víte, kam vyrazit.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.