Styl a móda

Pomocníci do kufru

Každá žena touží skvěle vypadat - a to i na cestách či dovolené, kdy nemá k dispozici komfort domácí koupelny. Aby vám cenné místo v kufru nezabíraly těžké fény, kulmy, žehličky, natáčky a objemné kartáče, sáhněte po pomocnících, které dosahují stejných výsledků.

Horkovzdušný kartáč BaByliss AS551E

Provzdušněný nadýchaný bob, uhlazený look či romantické vlny – to vše s přehledem zvládne rotační BaByliss AS551E. Nezatíží zavazadla a vaše vlasy dostane do formy kdykoli, kdekoli a bez námahy. Díky příkonu 800 W vlasy suší a formuje zároveň. Vybrat si můžete ze dvou rotačních nástavců – s průměrem 35 a 50 mm – podle toho, jak velké vlny chcete dosáhnout. Oba mají keramický povrch a štětiny z divočáka, díky čemuž nebudou při úpravě trpět ani vlasy namáhané sluncem či mořskou vodou. Naopak pomocnou ionizační technologií se vaší koruně krásy dostane i chybějící hydratace a vlasy, tak zůstanou krásné vyhlazené a lesklé.

Doporučená cena: 1 490,-Kč

Profesionální fén PRO DIGITAL

Dovolená je obdobím, kdy si můžete dopřát i uvolněný look. Postačí kvalitní fén s vysokým výkonem a nástavci, které vás neomezí v kreativitě. Babyliss PRO DIGITAL s příkonem 2200 W používají i profesionální kadeřníci, protože ultra rychle vysuší i opravdu husté vlasy, přičemž doba sušení zkrátí až o téměř třetinu. Během používání generuje silný proud vzduch s konstantní teplotou 70 ° C, obohacený o záporné ionty, díky čemuž jsou vlasy chráněny a ošetřovány zároveň. Osm stupňů nastavení rychlosti a teploty, dva nástavce pro styling a difuzér jsou zárukou, že s tímto pomocníkem vykouzlíte účes přesně podle přání. Přístroj vás navíc příjemně překvapí nízkou hmotností 443 gramů a extra dlouhou životností 10 000 hodin.

Nová doporučená cena: 3 790,-Kč

O značce BaByliss:

Francouzská značka BaByliss patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).

BaByliss vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.

Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.