Styl a móda

Pohodlí a super styl? Zaostři na sedací pytle!

Ráda přemýšlíš nad tím, jak zútulnit bydlení? A co sedací pytel? Pořiď si i ty jeden takový, který suprově doplní tvůj pokoj.

Místo pro odpočinek

Jednou za čas je potřeba trochu oživit interiér. Jenomže jak? Novými tapetami? Přestavěním nábytku? Nakoupením nových kytek? A co takhle stylovým a zároveň praktickým doplňkem, jako je sedací pytel? Ten spojuje moderní s užitečným. Nejenom, že tento doplněk zaujme na první pohled každou návštěvu, ale navíc je opravdu praktický. To pochopíš ihned, jakmile se usadíš do velkého křesla Mega Sako, ve kterém můžeš jen tak odpočívat při čtení zajímavé knížky.

Svěží posezení přímo pro tebe

Dovedeš si představit, že přijdeš na návštěvu k babičce a ona ti oznámí, že si místo nových křesel do obýváku pořídila sedací pytle? Asi těžko. Sedací pytle jsou hlavně pro mladou krev, která bude vědět, jak jich dosyta využít. Jejich přítomnost ve tvém pokoji tak jednoduše podtrhne tvou image a ukáže všem, že jsi moderní a stylová. Kromě klasickho pytle můžeš vybírat z řady další velikostí, tvarů a v neposlední řadě barev. Pokud jsi fanynka do fotbalu, můžeš se klidně usadit do velkého sedacího vaku, který vypadá jako fotbalový míč.

Velmi pohodlné jsou pytle plnící funkci klasického křesla. Tato sedací křesla jsou flexibilní a dokonale se přizpůsobí tvojí poloze. Chvilku mohou být lehátkem, jindy zase křesílkem s dostatečnou oporou. V nabídce dokonce najdeš i varianty pro dvě osoby.

Jak vybrat sedací pytel?

Ačkoliv se sedací pytel jmenuje „sedací“, neznamená to, že se s ním nedá dělat nic jiného. V tom tkví výhoda oproti židli, na které musíš jenom sedět, jako kdybys spolkla pravítko. Na sedacím vaku se můžeš rozvalit naprosto jak chceš. Využít ho mnoha různými způsoby. Podívej se na značku Primabag. Zaujmou tě více pytle, nebo dáš přednost malé taburetce? Při výběru záleží čistě na tvých vlastních preferencích a tom, jak chceš pytel využívat.

Jeden sedací pytel, prosím

S blížícími se Vánocemi se také přibližují dvě otázky – co si pod stromeček přát a co darovat jako originální dárek? Odpovědí je sedací pytel. Všechny výše zmíněné modely zakoupíš na stránkách internetového obchodu sedaci-pytle.cz. Do pohodlí se zamiluješ už při prvním použití, tak zbytečně neváhej.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.