Styl a móda

Pochlubte se designem své karty

Potrpíme si na designové peněženky, kabelky jednoduše na vše, co máte vždy u sebe? A co vaše kreditní karta, jak vypadá?

Vdechněte vaší kartě novou tvář a vytrhněte jí z její plastové uniformnosti. Platební karta, která vám pomáhá v každodenních situacích, si vaši pozornost zaslouží. Pohrajte si s designem své platební karty, je to jednoduché!

Vaše vizitka v novém kabátu

Díky unikátnímu designu si můžete vytvořit kartu, která bude podle vašich představ. Banka vám nabídne mnoho možnosti, jak si svou kartu vylepšit. Některé bankovní domy nabízejí navíc vytvoření motivu online.

Co si svou kartu ozdobit třeba fotografií oblíbeného místa, svého mazlíčka nebo fotografií svých nejbližších. V nabídce jsou také motivy oblíbených zvířat, sportů, fotogenických míst nebo grafické motivy s fosforeskujícími prvky. Pro opravdové fajnšmekry jsou průhledné karty nebo karty s duhovým efektem nebo jinak využívajících odrazu a lomu světla.

Elegantní placení: bezkontaktní platební nálepka

Bezkontaktní platební nálepky jsou nejelegantnější platební technologií. Platební nálepku, která má rozměry 4 x 3 cm je možné nalepit na jakýkoli předmět, který u sebe nosíte. Nejčastěji se přitom jedná o zadní kryt mobilního telefonu. I s používáním bezkontaktních platebních nálepek se nemusíte omezovat na klasický design karet. V představivosti se meze nekladou.

Zlatá karta, design, který neomrzí

Jste nároční? Pak vsaďte na zlatou kartu. Motivem, který bude vaši vizitkou, je možné ozdobit také svou zlatou kartu. Díky zlaté kartě Citi Gold získáte vysoký kreditní limit, mnoho výhod u partnerů v oblasti gastronomie, nakupování či cestování.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.