Styl a móda

Na ples i kouzelnou schůzku. PoshMe tě obleče do krásných šatů

Pozor! Plesová sezóna je tady a snad každá žena ví, jak složité je vybrat si krásné a originální šaty, díky kterým by se stala středem pozornosti. Jaké trendy rozhodně nepřehlížet? Inspirujeme se s PoshMe.

Společenské a plesové šaty po drobnohledem

Nelehký úkol v podobě výběru šatů se však může jak mávnutím kouzelného proutku proměnit v radost. Podívejte se na přehlídku společenských a plesových šatů, které se tuto sezónu hlásí o slovo. Mezi jednoznačné trendy se řadí květinové vzory (včetně květinových krajek), podtrhnutí retro romantického looku a v neposlední řadě tyly. Výsledkem je opravdu působivá kolekce společenských a plesových šatů, kterou můžete již nyní obdivovat díky obchodu PoshMe.

Co zdůraznit?

Při výběru šatů je velmi důležité myslet na to, jaké partie toužíte podtrhnout. V nabídce jsou dlouhé i krátké šaty, se zvýrazněným pasem i bez něj. Velmi elegantně působí částečně odhalená záda. Je skvělé, když jsou šaty řešeny rafinovaně. Pokud je řeč o barevných kombinacích, kromě zmíněných květinových vzorů působí velmi atraktivně také tělové, smetanové a růžové odstíny. U výraznějších barev je nutné více přemýšlet nad doplňky, nicméně pokud se vše podaří sladit, výsledek stojí za to. A na jaké šaty zaostřit? Vybrala jsem několik zajímavých modelů.

Ever-Pretty plesový set Válka růží je skvělým příkladem toho, co na společenské akci rozhodně nezapadne.
Chi Chi London šaty Corinna s tištěnými květy se hodí na ples i svatbu
Ever-Pretty plesové šaty Vášnivost ve vínové barvě překvapují přišitými perličkami.
Chi Chi London šaty Poppie mají celkem 3 vrstvy tylu a tělovou barvu.

Za inspirací a dokonalým večerem

Širokou nabídku skvostů pro společenské akce a plesy najdete přímo na stránkách obchodu PoshMe.cz. Výběr šatů je důkazem toho, že během letošní plesové sezóny se rozhodně neztratíte. Já osobně doporučuji navíc sledovat videokanál plný inspirace a pokud jste z Brna a okolí, tak nevynechat návštěvu PoshMe showroomu, kde si můžete šaty přímo prohlédnout. Opravdu to stojí za to.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.