Styl a móda

Plavky, které budou v létě 2013 nepřehlédnutelné

Léto už je téměř za rohem, většina z nás plánuje dovču s předstihem, proto je důležité být informovaná o plavkových trendech. Minulou sezónu byly plavky nudné, ovšem letos nám designéři vše vynahradí.

Řecká bohyně

Řecká mytologie, bohové i bohyně se tento rok stali hlavní inspirací pro mnoho kolekcí plavek. Antický styl v podobě řeckých uzlů, záhybů a skladů přináší nádech vznešenosti a neotřelosti. Ačkoliv si pod pojmem řecká bohyně většina z nás vybaví bílé dlouhé šaty se zlatými detaily, u plavek se rozhodně nemusíš nechat omezovat touto barevnou kombinací. Vyber si barvy, ve kterých vynikne tvé opálení, například korálovou, oranžovou nebo zlatou.

Plavky v antickém stylu skvěle vypadají a díky své výstavbě i zpevňují poprsí.
zdroj: fashionspassion.com

Pin up styl

Kouzelné, ženské a sexy plavky v pin up stylu jsou konečně zpět. Tento retro trend je vhodný zvláště pro ty z vás, které mají plnější tvary, protože dokáže vytvořit iluzi přesýpacích hodin. Plavky se vyznačují leskem, vysokými sedy a volány.

Retro styl už není minulostí.
zdroj: stylehive.com

Celoplošné potisky

Bikiny vyměň za jednodílné plavky a neboj se experimentovat. Celoplošné potisky s krajinou nebo zvířecími motivy vykouzlí neobvyklou kombinaci tvé povinné plážové výbavy.

Celoplošné potisky
Staň se šelmou s tygrem na plavkách.
zdroj: fashionising.com

Každý pes jiná ves

V kreativitě se meze nekladou. Neboj se spojit různé barvy, vzory i různé materiály. Čím více bude tvůj plavkový outfit působit neuspořádaně, tím víc zaujmeš.

A jaké plavky nám nabízí oděvní řetězce?

H&M jako minulý rok, tak i letos, vsází na klasiku v podobě bandážových topů. Ty jsou velmi praktické při opalování a působí lichotivě na dívkách se štíhlejšími postavami. V jejich reklamní kampani se objevila čokoládová zpěvačka Beyonce. V nabídce H&M najdeš spíše tlumenější barvy, jednoduché střihy a okrajově i vzorované materiály. Oproti tomu čistě dívčí obchod Tally Weijl nabízí dravější, veselejší a mladistvější kolekci plavek, jejímž plusem je nízká cena.

H&M plavky
Beyonce zapůjčila svoji postavu firmě H&M a jejich plavkám.
zdroj: 360nobs.com

Pokud toužíš po originálnějších plavkách, zabrouzdej do vod značky F&F. V jejich letním sortimentu najdeš vrchní díl s broží uprostřed, který se až velmi nápadně podobá velmi známým vrškům od Victoria´s Secret. V jejich nabídce nechybí ani monokiny, které svůj velký boom zažívaly v minulém roce.

F&F plavky
Plavky F&F se podobají těmto od Victoria´s Secret.
zdroj: becomegorgeous.com

Doufám, že ti tento výčet trendů pomůže při výběru dokonalých plavek. A teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na teplé sluneční paprsky a dvouměsíční prázdniny.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.