Styl a móda

Pět rad, jak být letos ve škole za hvězdu

Začíná školní rok a my pro vás máme pět rad, jak ho letos zvládnout co nejlépe. Pokud chcete vyčnívat z řady a dělat dobrý dojem, čtěte dál.

1. Buďte pozitivní

Věděli jste, že tmavý režim není negativní stav mysli, ale trendy nástroj pro váš chytrý telefon? Můžete si ho tedy zvolit ve vaší oblíbené aplikaci a přesto zůstat pozitivní a inspirativní pro vaše okolí. Starejte se o své přátelé, vytvářejte nové vztahy. Networking je důležitý nejen ve škole, ale v celém životě a obzvlášť pak v pracovních vztazích. Rozšiřujte tak svou síť kontaktů o další zajímavé lidi.

2. Starejte se o druhé

Pokud chcete být dobrým příkladem pro ostatní, vyberte si věc, na které vám záleží a věnujte se jí. Ať je to oblíbená charita nebo pomoc někomu ve vašem okolí. Buďte příkladem pro ostatní a upozorněte na důležitá témata dnešního světa, jakými jsou životní prostředí nebo vzdělávání. Společně můžeme pomoci. My jsme nedávno například objevili kampaň UNICEFu U-reporters, která mladým lidem umožňuje vyjadřovat se k různým tématům, posilovat práva dětí a vylepšovat společnost, ve které žijí. Zaujala nás také aktivita World Wildlife Fun na záchranu tygrů, jejíž součástí je také chatbot v komunikační aplikaci Viber, jehož prostřednictvím se můžete dozvědět důležité informace o tomto ohroženém druhu, ale také o dalších aktivitách WWF a zjistit, jak vy sami můžete pomoci.

3. Nikdy se nepřestaňte ptát

Zvědavost je cestou vpřed. Nikdy se nepřestaňte ptát a vzdělávat. V dnešním světě bez hranic je možné vzdělávat se přesně tak, jak si budete přát. Vyberte si kurzy navíc a posuňte se zase o kousek dál. Podívejte se třeba na nabídku mezinárodní neziskové organizace Khan Academy, která vytváří online nástroje pro vzdělávání.

4. Zábava je důležitá

V životě je potřeba se také umět bavit. Poslouchejte hudbu, tancujte, bavte se s přáteli. Hudba je dnes všude okolo nás. Můžete jí poslouchat naživo, nebo sdílet online a nemusíte při tom ani opouštět váš oblíbený chat díky integraci Spotify přímo v něm.

5. Technologie vpřed

Rozumět technologiím je v dnešní době nutnost. Buďte mezi těmi, kdo ty nejnovější technologie  a hacky znají. Komunikační aplikace Viber má pro vás připravenou super věc, která se vám ve škole bude hodit. Užijte si zábavu s balíčkem samolepek Zpátky ve škole. Stáhněte si ho a mějte tak možnost vyjádřit přesně vaše pocity, které ve spojení se školou každý zná. Samolepky vás také dovedou do chatbota, kde si můžete vyzkoušet kvíz a zjistit tak, jaký jste student. A ještě se u toho pobavit s přáteli, se kterými můžete sdílet výsledky a zvát další, aby si kvíz také udělali.

Letošní školní rok právě začal a je pouze na vás, jak ho prožijete a jakými studenty budete. Našich pět rád vám může pomoci soustředit se na to, co je důležité!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Já hlavně chci, aby se moje dcera ve škole cítila příjemně a s tím souvisí opradu nespočet věcí. Důležitá je například školní výbava. Každý den nosí domů opravdu těžké učebnice, takže jsem si řekla, že je potřeba trošku zainvestovat a koupit z https://www.stil.cz/skolni-batohy-pro-studenty/ nový kvalitní batoh, jehož nošením si nebude kazit záda.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.