Styl a móda

Parádní nehty i u moře

Období letních dovolených už sice pomalu končí, ale ať už jedete ještě na last minute k moři, nebo zůstanete doma u bazénu, chcete vypadat co nejlíp a cítit se skvěle. A proto se nabízí otázka – jak udržet své nehty perfektně upravené i pod náporem slunce, soli a chlóru?

Nehty jako z porcelánu

Pokud opravdu chcete své nehty zachovat bezchybně upravené i přes léto, odložte na
toto roční období laky na nehty. I když se s nimi dají vykouzlit opravdu krásné nehty, stačí být chvilku v moři nebo bazénu a všechno vaše úsilí je pryč. Zkuste se obrátit na metody, díky kterým vaše nehty zůstanou bezchybné několik týdnů, a to i pod náporem přírodních živlů! Jednou z nich je i nehtová modeláž akrylovým systémem. Akrylové nehty jsou pořád populární jak u nás, tak i v zahraničí! A není se čemu divit, pokud s akrylovým systémem pracujete správně, výsledkem vám budou dechberoucí nehty!

Nehtová modeláž akrylovým systémem není žádná věda

Na rozdíl od UV gelů má modeláž akrylem tu výhodu, že k vytvrzení není potřeba UV lampa nebo LED lampa, pouze akrylový pudr a tvrdidlo. Pro začátečnice je dobré vybrat si takové tvrdidlo, které schne delší dobu, aby měly na modeláž dostatek času. Jak název napovídá, nehty vydrží upravené právě díky němu. Postup je jednoduchý – štětec namočíte do tvrdidla a poté do akrylového prášku. Špičkou štětce vytvoříte kuličku a tu potom nanesete na lůžko nehtu.

Nešetřete krémem

Nehty tedy máte upravené, ale co vaše ruce? Slunce, vysoké teploty a letní koupání mají za následek vysušení pokožky, kterému je třeba účinně zabránit. Nezapomeňte si tedy ruce natírat nejen opalovacím krémem, ale také krémem hydratačním. Lidé si často neuvědomují, že i v létě je třeba pokožce dodat potřebnou hydrataci, i když je pod náporem vlivu počasí stejně jako v zimě, ne-li více.

Ruce jsou vizitkou každého člověka, a i když to na první pohled není zřejmé, přitahují k sobě značnou pozornost. Proto je třeba o ně pečovat, a to během každého ročního období.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.